Загальні Збори Клубу

Андрія Білецького обрано президентом ФК «Калуш»

Минулої п’ятниці в Палаці культури «Мінерал» пройшли чергові Загальні Збори Громадської організації «Футбольний Клуб «Калуш». Новим президентом був обраний Андрій Білецький, який з березня виконував обов’язки керівника, також відбулись зміни і в складі Правлінні Клубу.

В першій частині учасники зібрання заслухали звіт за попередній дворічний період екс-президента ФК «Калуш» Роман Бігуна, і подякували йому за виконану роботу. Також перед присутніми виступили заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Михайло Овчар, ветеран тренерського корпусу Калуської ДЮСШ Ігор Васильків, голова Ревізійної комісії Клубу Василь Федик.

В своїй передвиборчій промові (а його кандидатура була єдиною) Андрій Білецький окреслив свої першочергові кроки на посаді президента футбольного клубу: це – розвиток дитячо-юнацького футболу, спрямування діяльності громадської організації до калуського вболівальника, підсилення складу ФК «Калуш» для більш успішного виступу в обласному чемпіонаті.

Рішенням Зборів зі складу Правління Клубу виведені Євген Геренда і Володимир Мандрик, які займають посади в постійно діючих комітетах ІФФФ, а також, за власним бажанням – Михайло Клим і Роман Бігун. Натомість новим членом Правління ГО ФК «Калуш» обраний Тарас Скакун.

Вже в понеділок відбулось засідання оновленого Правління Клубу, яке затвердило на посаді Виконавчого директора ФК «Калуш» Юрія Касіянчука. Обговорювались також питання виступу калуських команд в Першій лізі ДЮФЛ України у двох вікових групах, проведення навчально-тренувальних зборів основної команди і її участі в наступному чемпіонаті області.