Турнірна таблиця Чемпіонату ДЮФЛ України-2021/2022. Перша ліга U-15. Група 5
М | Команда | І | РМ | О | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ДЮСШ м. Чуднів | 11 | +18 | 29 | |
2 | «Спарта» | 11 | +25 | 29 | |
3 | ДЮСШ м. Хмельницький | 11 | +13 | 23 | |
4 | ДЮСШ-3 м. Ів-Франківськ | 11 | -2 | 18 | |
5 | ДЮСШ м. Нетішин | 11 | +3 | 17 | |
6 | ДЮСШ м. Березне | 11 | +3 | 17 | |
7 | ФК «Єврошпон-Смига» | 11 | -5 | 12 | |
8 | ФК «Калуш» | 11 | -6 | 8 | |
9 | ДЮСШ м. Копичинці | 11 | -25 | 3 | |
10 | ФСК «Чернівці» | 11 | -24 | 0 |
М | Команда | І | В | Н | П | Мз | Мп | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ДЮСШ м. Чуднів | 11 | 9 | 2 | 0 | 23 | 5 | 29 | |
2 | «Спарта» (Чернівці) | 11 | 9 | 2 | 0 | 29 | 4 | 29 | |
3 | ДЮСШ м. Хмельницький | 11 | 7 | 2 | 2 | 28 | 15 | 23 | |
4 | ДЮСШ-3 м. Івано-Франківськ | 11 | 6 | 0 | 5 | 11 | 13 | 18 | |
5 | ДЮСШ м. Нетішин | 11 | 5 | 2 | 4 | 18 | 15 | 17 | |
6 | ДЮСШ м. Березне | 11 | 4 | 5 | 2 | 10 | 7 | 17 | |
7 | ФК «Єврошпон-Смига» (Смига) | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 19 | 12 | |
8 | ФК «Калуш» (Калуш) | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 17 | 8 | |
9 | ДЮСШ м. Копичинці | 11 | 1 | 0 | 10 | 4 | 29 | 3 | |
10 | ФСК «Чернівці» (Чернівці) | 11 | 0 | 0 | 11 | 3 | 27 | 0 |
ПЕРШЕ КОЛО
1-й тур
Субота, 04.09.2021 р.
Хмельницький – «Єврошпон-Смига» – 5:1
ДЮСШ-№3 – ФСК «Чернівці» – 3:0
«Спарта» – Копичинці – 5:0
Чуднів – ФК «Калуш» – 4:1
Березне – Нетішин – 1:3
2-й тур
Субота, 11.09.2021 р.
«Єврошпон-Смига» – Нетішин – 2:2
ФК «Калуш» – Березне – 0:0
Копичинці – Чуднів – 0:2
ФСК «Чернівці» – «Спарта» – 0:3
Хмельницький – ДЮСШ-№3 – 4:1
3-й тур
Субота, 18.09.2021 р.
ДЮСШ-№3 – «Єврошпон-Смига» – 2:1
«Спарта» – Хмельницький – 4:0
Чуднів – ФСК «Чернівці» – 3:0
Березне – Копичинці – 3:0
Нетішин – ФК «Калуш» – 2:1
4-й тур
Субота, 25.09.2021 р.
«Єврошпон-Смига» – ФК «Калуш» – 3:0
Копичинці – Нетішин – 0:2
ФСК «Чернівці» – Березне – 0:1
Хмельницький – Чуднів – 1:2
ДЮСШ-№3 – «Спарта» – 0:1
5-й тур
Субота, 02.10.2021 р.
«Спарта» – «Єврошпон-Смига» – 4:0
Чуднів – ДЮСШ-№3 – 2:0
Нетішин – ФСК «Чернівці» – 2:1
ФК «Калуш» – Копичинці – 4:0
Березне – Хмельницький – 2:2
6-й тур
Субота, 09.10.2021 р.
«Єврошпон-Смига» – Копичинці – 2:0
ФСК «Чернівці» – ФК «Калуш» – 0:3
Хмельницький – Нетішин – 3:2
ДЮСШ-№3 – Березне – 0:1
«Спарта» – Чуднів – 0:0
7-й тур
Субота, 16.10.2021 р.
Чуднів – «Єврошпон-Смига» – 1:1
Березне – «Спарта» – 1:1
Нетішин – ДЮСШ-№3 – 0:1
ФК «Калуш» – Хмельницький – 1:2
Копичинці – ФСК «Чернівці» – 2:0
8-й тур
Субота, 23.10.2021 р.
«Єврошпон-Смига» – ФСК «Чернівці» – 4:1
Хмельницький – Копичинці – 4:0
ДЮСШ-№3 – ФК «Калуш» – 1:0
«Спарта» – Нетішин – 4:2
Чуднів – «Березне – 1:0
9-й тур
Субота, 30.10.2021 р.
Березне – «Єврошпон-Смига» – 1:0
Нетішин – Чуднів – 0:2
ФК «Калуш» – «Спарта» – 0:3
Копичинці – ДЮСШ-№3 – 0:1
ФСК «Чернівці» – Хмельницький – 1:3
ДРУГЕ КОЛО
10-й тур
Субота, 06.11.2021 р.
«Єврошпон-Смига» – Хмельницький – 0:0
ФСК «Чернівці» – ДЮСШ-№3 – 0:1
Копичинці – «Спарта» – 1:2
ФК «Калуш» – Чуднів – 1:2
Нетішин – Березне – 0:0
11-й тур
Субота, 13.11.2021 р.
Нетішин – «Єврошпон-Смига» 3:0
Березне – ФК «Калуш» – 0:0
Чуднів – Копичинці – 4:1
«Спарта» – ФСК «Чернівці» – 2:0
ДЮСШ-№3 – Хмельницький – 1:4
12-й тур
Субота, 02.04.2022 р.
«Єврошпон-Смига» – ДЮСШ-№3
Хмельницький – «Спарта»
ФСК «Чернівці» – Чуднів
Копичинці – Березне
ФК «Калуш» – Нетішин
13-й тур
Субота, 09.04.2022 р.
ФК «Калуш» – «Єврошпон-Смига»
Нетішин – Копичинці
Березне – ФСК «Чернівці»
Чуднів – Хмельницький
«Спарта» – ДЮСШ-№3
14-й тур
Субота, 16.04.2022 р.
«Єврошпон-Смига» – «Спарта»
ДЮСШ-№3 – Чуднів
Хмельницький – Березне
ФСК «Чернівці» – Нетішин
Копичинці – ФК «Калуш»
15-й тур
Субота, 21.04.2022 р.
Копичинці – «Єврошпон-Смига»
ФК «Калуш» – ФСК «Чернівці»
Нетішин – Хмельницький
Березне – ДЮСШ-№3
Чуднів – «Спарта»
16-й тур
Субота, 30.04.2022 р.
«Єврошпон-Смига» – Чуднів
«Спарта» – Березне
ДЮСШ-№3 – Нетішин
Хмельницький – ФК «Калуш»
ФСК «Чернівці» – Копичинці
17-й тур
Субота, 07.05.2022 р.
ФСК «Чернівці» – «Єврошпон-Смига»
Копичинці – Хмельницький
ФК «Калуш» – ДЮСШ-№3
Нетішин – «Спарта»
Березне – Чуднів
18-й тур
Субота, 07.05.2022 р.
«Єврошпон-Смига» – Березне
Чуднів – Нетішин
«Спарта» – ФК «Калуш»
ДЮСШ-№3 – Копичинці
Хмельницький – ФСК «Чернівці»