ГО ФК Калуш

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ


Повна назва: Громадська організація «Футбольний клуб «Калуш»

Скорочена назва: ФК «Калуш»

Назва Клубу англійською мовою: FC «Kalush»

Юридична адреса Клубу: 77300, Україна, Івано-Франківська область, місто Калуш, вулиця В.Чорновола, будинок 12

Президент ГО «ФК «Калуш»»: Заліський Андрій Степанович


ГО «ФК «Калуш»» заснована на Установчих Зборах 30 квітня 2011 року як неприбуткова спортивна організація, яка на добровільних засадах об’єднує фахівців, спортсменів, підприємців, уболівальників, прихильників футболу та ветеранів спорту. Зареєстрована Головним управлінням юстиції в Івано-Франківській області 20 травня 2011 року, наказ № 297 ОД. Свідоцтво про реєстрацію № 391.

Громадська організація «ФК «Калуш» є неприбутковою, і всі надходження від членських та спонсорських внесків можуть направлятись тільки на статутну діяльність, яку Клуб поширює на всю територію України.


Філософія Клубу: Клуб вважає для себе абсолютними цінностями принципи свободи та рівності прав громадян, верховенство Закону в державі, взаємну соціальну відповідальність всіх громадян України, готовність працювати для добра українського народу та утвердження його державності.


Мета: Основною метою Клубу є створення умов для постійної діяльності професійної та інших футбольних команд  в м. Калуші та Калуському районі, а також відродження та примноження традицій Калуського футболу, популяризації футболу серед населення, пропаганди його оздоровчого і соціально-культурного значення, здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.