Загальні Збори Клубу

Новообраний президент стисло виклав свою програму розвитку Клубу, яка полягає в забезпеченні стабільного фінансування, реорганізації роботи Правління, зміні підходу до роботи з членами. Також із зали лунали запитання про участь громадської організації у вирішенні проблем дитячо-юнацького футболу, матеріально-технічної бази (відсутність достатньої кількості полів) та підтримці ветеранів калуського футболу.
Окрім виборів керівника Загальні збори заслухали і прийняли до відома звіт попереднього президента Бориса Червоного, затвердили звіт голови Ревізійної комісії Клубу Василя Федика, залишивши незмінним кількісний склад Правління громадської організації. Пропозиція що до збільшення розміру внесків для членів Клубу не знайшла підтримки в присутніх.
До Загальних зборів також була доведена інформація, що команда під керівництвом головного тренера Романа Драгана вже розпочала стартовий етап підготовки до нового сезону, а можлива участь ФК «Калуш» в першій лізі чемпіонату області проясниться вже за тиждень – на 10 березня в Івано-Франківській обласній федерації футболу (вул. Чорновола, 80) запланована нарада за участю керівників футбольних команд області.

ФК «Калуш» отримав нового керівника

В п’ятницю 28 лютого 2014 року відбулись чергові Загальні звітно-виборні збори Громадської організації «Футбольний клуб «Калуш»». За їх підсумками ФК «Калуш» отримав нового керманича – одноголосним рішенням присутніх президентом клубу був обраний депутат Калуської міської ради, директор Науково-виробничого приватного підприємства «Комбі» Роман Миколайович Бігун.

Залишити відповідь