Виконком ІФФФ

ФК «Калуш» – в першій лізі чемпіонату області!

Сьогодні відбулося засідання Виконкому ІФФФ, на якому було визначено остаточний перелік команд-учасниць чемпіонату області в першій лізі. Нагадаємо, що раніше з проханням про включення до числа учасників першої ліги до обласної федерації офіційно звернувся ФК «Калуш»

На момент початку засідання право на участь в першій лізі за підсумками минулого сезону мали 14 команд, з косівською «Гуцульщиною» включно, яка минулого року виграла чемпіонат в другій лізі. Не скористався своїм правом на підвищення в класі «Колос» з П’ядиків Коломийського району, який через фінансові проблеми взагалі може припинити своє існування. Також відмовився від участі в першій лізі інший представник Коломийщини – ФК «Гвіздець».

Тому Виконавчий комітет ІФФФ, бажаючи сформувати повноцінну першу лігу з 16 команд (оптимальне число учасників для елітного дивізіону), вирішив затвердити наступний склад команд-учасниць чемпіонату: «Карпати» (Коломия), «Придністров’я» (Тлумач), «Тепловик» (Івано-Франківськ), «Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада), «Газовик» (Богородчани), «Яспіль» (Ясенів Пільний), «Снятин-Євромодуль» (Снятин), «Пробій» (Городенка), «Нафтовик» (Долина), «Галичина-Вапно» (Галич), «Прут» (Делятин), «Бескид» (Надвірна), «Сокіл» (Угринів), «Гуцульщина» (Косів), «Карпати» (Яремче) і ФК «Калуш».

Вже завтра об 11:00 в офісі обласної федерації футболу відбудеться нарада з представниками команд першої обласної ліги з приводу жеребкування календаря чемпіонату. Також визначений графік, згідно якого команди подаватимуть свої заявки для участі цих в змаганнях. Термін подачі заявки ФК «Калуш» – 30 березня.

Окрім ФК «Калуш», одне з двох вакантних місць зайняли яремчанські «Карпати», з якими наша команда зіграє наступну контрольну зустріч в рамках підготовки до чемпіонату області. Гра ФК «Калуш» – «Карпати (Яремче) відбудеться в середу 21 березня на полі тренувальної бази ЖФК «Нафтохімік-ПНУ» в с. Вістовій. Початок – о 16.00 годині.

 

Залишити відповідь