Чемпіонат ДЮФЛ області-2016/2017

Груповий етап змагань калушани завершили на другому місці позаду представника обласного центру – «Тепловика-ДЮСШ №3». Результати календарних матчів чемпіонату ДЮФЛ Івано-Франківської області можна знайти у відповідному розділі на нашому сайті.

Підсумкова турнірна таблиця ДЮФЛО U-16 (Група “Північ”)

12
Поєдинки фінальної частини за призові місця пройшли на стадіоні «Наука» в місті Івано-Франківську. У головному фіналі чемпіонату області сезону-2016/2017 (U-16) СДЮСШОР «Прикарпаття» з рахунком 3:2 перемогло «Тепловик-ДЮСШ №3», а ФК «Калуш-U16» у матчі за третє місце зустрічався з ДЮСШ м. Косів.
В цілому поєдинок проходив під диктовку калушан. Юнаки косівської ДЮСШ грамотно оборонялись і навіть в кінцівці першого тайму відкрили лік забитим м’ячам. Після перерви ФК «Калуш» одразу взяв гру під свій контроль і невдовзі скористався помилкою у захисті суперника – 1:1. До фінального свистка нічийний рахунок так і не змінився, а в серії післяматчевих пенальті більш влучними були наші футболісти.
Бронзовими призерами чемпіонату ДЮФЛО (U-16) стали: Гайзлер Роман, Захарків Олег, Климишин Юрій, Лаврик Максим, Лаюк Максим, Лесів Максим, Лопушанський Юрій, Луців Віталій, Опайнистий Костянтин, Папідоха Остап, Сенюра Святослав, Сидорко Владислав, Тимків Степан, Фединяк Віталій, Федишин Назарій, Хімій Микола, Шиян Дмитро, Яцків Юрій, Яцук Богдан. Тренер команди – Ярослав Васильович Коник.

ФК «Калуш-U16» виборов “бронзу”

За повідомленням офіційного сайту Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області, в перший день червня завершився чемпіонат у віковій категорії U-16. Перше місце посіла команда СДЮСШОР «Прикарпаття», другим став «Тепловик-ДЮСШ №3», а ФК «Калуш» виборов “бронзові” нагороди.