Чемпіонат ДЮФЛ області (U-18)

Основні події розгорнулись в першому таймі: зі стартових хвилин калушани пішли вперед і двічі забили – відзначились Володимир Коцовський і Віталій Кальмук. Та перед відпочинком невпевнено зіграв голкіпер Роман Тимків, закинувши м’яча у сітку власних воріт.

У підсумку підопічним Василя Кулинина вдалось втримати переможний рахунок і, після третьої перемоги поспіль, юнацький склад ФК «Калуш» йде четвертим вслід за трійкою лідерів. Турнірну таблицю, розклад і результати матчів чемпіонату ДЮФЛО можна дивитись на нашому сайті тут.

Наступні матчі ФК «Калуш U-18» буде проводити посеред тижня через участь гравців в першій лізі ДЮФЛ України серед команд Дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2016/2017 р. р. Найближчий із них відбудеться в селі Турка Коломийського району в середу 7 вересня, де суперником калушан будуть однолітки місцевого ФК «Турка».

ФК «Калуш U-18»: вслід за трійкою лідерів

В чемпіонаті Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області (U-18) відбулись матчі четвертого туру. ФК «Калуш» зустрічався на «Хіміку» з тлумацьким «Придністров’ям» і переміг – 2:1.