Турнір пам’яті Тараса Яціва

Калуські ветерани зіграють в Гуменові

Четвертий традиційний футбольний турнір пам’яті Тараса Яціва відбудеться цієї неділі в с. Гуменів, котре належить до Верхнянської сільської територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області. В цьогорічних змаганнях візьмуть участь команди ветеранів 1979 року народження і старших (40+) сіл Гуменів і Перекоси, а також Збірна м. Калуша і ветерани долинського «Нафтовика». Початок: з 11-ї години.

Попередніми переможцями змагань, які присвячені пам’яті Тараса Яціва, у минулому гравця команд «Хімік» (Калуш), «Нафтовик» (Долина), «Скала» (Стрий), ставали:
2016 рік – ветерани ФК «Гуменів»
2017 рік – ветерани ФК «Калуш»
2018 рік – ветерани ФК «Перекоси».

Цьогорічний спортивний захід отримав організаційну підтримку від Верхнянської ОТГ, Комітету з проведення змагань та Комітету ветеранів Івано-Франківської обласної федерації футболу, Федерації футболу міста Калуша та Федерації футболу Калуського району.

 

Калуські ветерани зіграють в Гуменові

Четвертий традиційний футбольний турнір пам’яті Тараса Яціва відбудеться цієї неділі в с. Гуменів, котре належить до Верхнянської сільської територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області. В цьогорічних змаганнях візьмуть участь команди ветеранів 1979 року народження і старших (40+) сіл Гуменів і Перекоси, а також ветерани ФК «Калуш» і долинського «Нафтовика». Початок: з 11-ї години.

Залишити відповідь