Представляємо суперника: “НСК” Микитинці

Зі здобуттям Україною незалежності 1 березня 1991 року відроджено Микитинецьку сільську раду. На території села функціонують понад 80 підприємств різної форми власності, серед яких відомі: ДП «Комбінат хлібопродуктів», ВАТ «Івано-Франківськголовпостач», ВАТ «Автоливмаш», ВАТ «Івано-Франківськавто», Тзов «Стандарт-Іф», українсько-італійське підприємство «Українська побутова техніка», Івано-Франківьке «АТП-0927», «Тайко Електронікс» та ін.

Перша згадка про команду з Микитинців зустрічається в 1965 році, коли вона виграла передсезонний турнір присвячений відкриттю весняно-літнього сезону в Богородчанському районі, якому тоді було підпорядковане село. В 1973 і 1974 роках Микитинці стають призерами вже чемпіонату Івано-Франківського району і виходять до 1/2 фіналу в Кубку братів Майданських.

В 2006 році, коли сільським головою був обраний Михайло Сіщук, у Микитинцях створюється НСК (народний спортивний клуб) – організація різновікових груп для участі у футбольних турнірах на першість Тисменицького району та між командами сільських рад Івано-Франківської міськради. Граючим тренером команди стає Олег Шевчук, відомий за виступами в командах “Сокіл” (Бережани), “Бескид” (Надвірна), ФК “Тисмениця”, “Техно-Центр” (Рогатин), “Тепловик” (Івано-Франківськ).

В 2010 році “НСК” Микитинці перемагають в першій лізі чемпіонату Тисменицького району і здобувають право на участь в Прем’єр-лізі. Але з сезону 2011 року команди сіл Микитинці, Вовчинці (теж виступали в Прем’єр-лізі), Крихівці, Хриплин і Угорники, які підпорядковуються Івано-Франківській міській раді, були виключені з чемпіонатів Тисменицького району. Враховуючи ці обставини команда з Микитинців заявлється в другій лізі першості області-2011 і дебютує на обласному рівні.

В першому колі “НСК” Микитинці здобули лише одну перемогу з рахунком 5:1 над ФК “Калуш” (гол у складі калушан забив Киф’юк Андрій), і дві нічиї – з “Дністром-Рітас” (0:0) і “Хутровиком” (3:3). Після першого кола змагань за заборгованість перед ІФФФ “НСК” Микитинці спочатку були позбавлені турнірних очок, а з липня було прийнято рішення, що команда не дограватиме друге коло в обласному чемпіонаті.

 

«НСК» Микитинці (Івно-Франківськ)

Наступним суперником ФК «Калуш» мала бути команда «НСК» Микитинці, яка базується в одному з масивів міста Івано-Франківська.

Мікрорайон Микитинці розташований на східній околиці обласного центру. З півночі він межує з Угорниками (межею їх розподілу є вулиця Тисменицька), з півдня – із сусіднім Хриплином. Зі сходу Микитинців пролягає межа з містом Тисмениця, а на заході вони переходять в центральні райони м. Івано-Франківська. Рік заснування футбольної команди: невідомий.

Історична довідка: Микити́нці – село в Україні, в Івано-Франківській області, підпорядковане Івано-Франківській міськраді. Наприкінці 2010 року дослідник Петро Сіреджук віднайшов в документах Центрального державного історичного архіву у Львові писемну згадку про Микитинці, датовану 1510 роком. Однією з історичних пам’яток села є Церква святого Микити, споруджена ще в 1825 році.