“Пробій” (Городенка) – ФК”Калуш” 1:1 (юнаки – 0:6)

Матч втрачених можливостей

В неділю ФК «Калуш» їхав у гості до «Пробою», з яким провів матч другого туру чемпіонату. Через реконструкцію футбольного поля домашнього стадіону «Колос» в Городенці гра відбулась в селі Ясенів Пільний, що знаходиться за чотири кілометри від районного центру.

«Пробій» (Городенка) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:1 (1:1)

2 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

8 квітня 2012 – 16.00. Стадіон «Парк-Арена» с. Ясенів Пільний, +3°С, 200 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Романюк Анастасія (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Микола Гудима (м. Обертин) і Володимир Заровецький (м. Івано-Франківськ)

«Пробій»: Синчишен Андрій, Буртник Роман (К), Гультай Володимир, Бойків Андрій, Білик Ігор, Уграк Руслан (Сирітченко Сергій, 75), Шпільчак Сергій (Король Назарій, 59), Шевчук Василь (Роже Тібо, 28), Паращій Геннадій, Фірсов Артур (Петро Юрчук, 83), Вийчук Олександр

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Мандрик Володимир (Михайло Ляхович, 71), Третяк Роман, Микуляк Ярослав, Мельник Орест, Боднар Олег (Салаш Андрій, 86), Рибатчин Андрій, Сондей Іван, Король Андрій (К) (Савчин Василь, 73), Стовбан Любомир (Петрук Назар, 83)

Голи: Олександр Вийчук (41) – Король Андрій (13)

Нереалізований пенальті: Мельник Орест (56)

Попередження: Мандрик Володимир (31), Мельник Орест (59), Ляхович Михайло (90+1)

Обидва колективи розпочали матч без розвідки. М’яч більше контролювали господарі поля, на що ФК «Калуш» відповідав гострими контратаками. Вже на другій хвилині Іван Сондей увірвався у штрафний майданчик, але його удар в ближній кут воріт виявився неточним. Небезпечно пробивав по воротах Любомир Стовбан, а той же Іван Сондей уникнув офсайдної пастки, проте забарився з ударом. На 13-й хвилині гості вже святкували успіх: Андрій Рибатчин прострілив з лівого краю в район 11-метрової позначки і наш капітан Андрій Король не схибив. 0:1.
З виходом на поле камерунського легіонера Роже Тібо Муамгюе Муамгюе пробоївці перебудували свої ряди і почали обстрілювати ворота гостей з далекої відстані. На 21-й хвилині виникла “пожежа” в нашому штрафному майданчику – після серії рикошетів від голу калушан врятувала тільки штанга. Згодом Артур Фірсов наніс прицільний удар метрів з двадцяти, і Богдан Кузів з великими труднощами перевів м’яч на кутовий.
Захопившись атаками, господарі пропустили небезпечний випад, який завершував Орест Мельник, але воротар господарів парирував удар. А незабаром наш плеймейкер розкішним пасом з глибини поля вивів віч-на-віч з Андрієм Синчишеним Третяка – Роман обвів голкіпера і бив, здавалось, вже у порожні ворота. Але на важкому газоні (поле в Ясенові Пільному розмякло, бо йшов момкрий дощ зі снігом) удар у новобранця ФК «Калуш» вийшов слабким, і захисник виніс м’яча з лінії воріт.
Незабаром гості вже шкодували через змарновані зручні нагоди. Штрафний біля наших воріт закінчується влучним ударом – у складі городенківців забив Олександр Вийчук. 1:1
Після перерви взаємні перепалки продовжилися. Гра нагадувала коливання чаш терезів, які схилялись то в одну, то в ішну сторону, та все ж калушани в цьому матчі були ближчими до перемоги, ніж господарі. М’яч знайшов в штрафному майданчику «Пробою» Івана Сондея, і захисникові господарів нічого не залишалося, як збити його з ніг. До 11-метрової позначки підійшов Орест Мельник, але щастя в цьому матчі знову відвернулось від гостей – голкіпер виявився на висоті.
Під завісу матчу обидві команди втратили ще по реальному моменту. В одній з атак городенківців пішов навіс в штрафний майданчик, Богдан Кузів помилився на виході, та в цьому епізоді його вчасно підстрахував наш польовий гравець. А на останніх хвилинах з близької відстані бив по воротах Андрій Рибатчин, але захисники команди суперника встигли заблокувати його удар.

Калушани дуже старалися в цьому матчі, бо саме сьогодні святкував свій День народження наставник нашої команди Юрій Маляр, але привезти з Городенківщини три очки їм не вдалося. Зате порадували наші юнаки, які впевнено перемогли своїх суперників, відвантаживши їм по три “сухих” м’ячі в кожному з таймів.

Склад ФК «Калуш» (юнаки): Сидор Юрій, Коновіцький Олег (Яковина Олег, 52), Гудак Степан, Лукасевич Олег, Заліський Андрій (Кулібаба Олег, 56), Мар’яшко Андрій, Баландін Олег (Басник Володимир, 69), Котнюх Володимир (Маліборський Ігор, 45), Заріцький Володимир (К), Ястремський Артур (Бігун Олександр, 60), Коско Юрій.
Голи забивали: Андрій Мар’яшко (10), Олег Баландін (21), Артур Ястремський (37), Ігор Маліборський (51), Юрій Коско (73, 79).