ФК “Калуш” – “Лімниця” (Перегінське) – 9:0

ФК «Калуш» впевнено стартував у кубку

ФК «Калуш» (Калуш) – «Лімниця» (Перегінське) – 9:0 (7:0)

Кубок області з футболу (попередній  етап)

1 травня 2014 – 17.00, м. Калуш, стадіон «Хімік», +17°С, 250 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)
Арбітр: Нізола Андрій (м. Івано-Франківськ)
Асистенти: Маланюк Любомир і Дубінський Ігор (обидва – м. Івано-Франківськ)
ФК «Калуш»: Кузів Богдан (Федик Любомир, 60), Олевич Ярослав, Король Андрій (К) (Потопляк Володимир, 46), Гудак Степан, Новицький Андрій, Боднар Олег, Мельник Орест (Микуляк Ярослав, 78), Рибатчин Андрій (Борщ Володимир, 57), Стовбан Любомир (Савчук Василь, 46), Денега Богдан (Кобрин Олег, 69), Кравців Микола (Сайчишин Назарій, 82)
«Лімниця»: Лесяк Володимир, Глинка Олег, Глинка Володимир, Зозуля Андрій, Соломчак Петро, Шпилька Микола, Кулик Роман, Глушко Іван, Якубів Юрій, Халусяк Василь, Липай Андрій
На заміну виходили: Дутка Дмитро, Семко Василь, Арбайтер Назар, Яцук Андрій, Мельник Богдан, Семкович Володимир, Ріпей Ярослав
Голи: Король Андрій (з пенальті, 3), автоголи (8, 9), Кравців Микола (23, 35, 52), Денега Богдан (33, 42), Борщ Володимир (69)
Попередження: Стовбан Любомир (19), Кравців Микола (27), Денега Богдан (38), Гудак Степан (83) – Халусяк Василь (65)

 
В цьому році селище міського типу Перегінське презентує Рохнятівщину на обласній футбольній арені одразу двома командами. Та на відміну від уже відомого нам ФК «Перегінське», в «Лімниці» зібрані виключно гравці з як з самого Перегінського, так і з навколишніх сіл – Закреничного, Вільхівки, Криховичів. І вже перші матчі показали, що новопризначеному тренеру гостей Петру Мельнику важко прийдеться з такими виконавцями. Вже до 25-ї хвилини рахунок був розгромним – 4:0 на користь ФК «Калуш», причому два з чотирьох голів захисники «Лімниці» забили у власні ворота.
Єдиний по справжньому гольовий момент гості мали на 16-й хвилині, коли після “осічки”
Короля Василь Халусяк увійшов в карний майданчик і виклав м’яч Роману Кулику, але той вдарив вище. Що до ФК «Калуш», то стурбованість може викликати надто надмірна, як для такого поєдинку, кількість жовтих карток. Після першого тайму, коли підсумок навіть двохматчевого протистояння вже ні в кого не викликав сумніву, “коуч” калушан використав можливість переглянути нових гравців на проблемні позиції.
Для «Кроно-Карпат», котрі наступної неділі приїдуть на «Хімік», перший кубковий матч не виявився легкою прогулянкою. Мабуть недооцінивши можливості «Медика-Краснопіля», брошнівчани так і не зуміли пробити оборону суперника і сенсаційно зіграли на нуль. Ще один несподіваний результат зафіксований в Отинії, де місцева «Славія» поступилась братківському «Колосу».
 
 

Результати всіх кубкових поєдинків попереднього етапу:

ФК «Калуш» (Калуш) – «Лімниця» (Перегінське) – 9:0
«Ніка» (Івано-Франківськ) – «Дністер-Рітас» (Побережжя) – 9:1
«Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – «Медик-Краснопіль» (Солотвино) – 0:0
ФК «Снятин» (Снятин) – ФК «П’ядики» (П’ядики) – 8:0
«Придністров’я» (Тлумач) – «Вихор» (Ямниця) – 9:2
«Славія» (Отинія) – «Колос» (Братківці) – 0:1
ФК «Битків» (Битків) – «Колос» (Цінева) – 0:2
«Прут» (Делятин) – «Оскар» (Підгір’я) – 1:5
ФК «Гвіздець» (Гвіздець) – «Кремінь» (Пістинь) – 3:2
«Енергія» (Бурштин) – «Тепловик» (Івано-Франківськ) – 2:2

ФК «Обертин» (Обертин) – «Каменяр» (Серафинці) – 1:1

Матчі-відповіді відбудуться 25-го травня.

ФК «Калуш» впевнено стартував у кубку

ФК «Калуш» (Калуш) – «Лімниця» (Перегінське) – 9:0 (7:0) Кубок області з футболу (попередній етап) 1 травня 2014 – 17.00, м. Калуш, стадіон «Хімік», +17°С, 250 глядачів

Залишити відповідь