ФК “Калуш” – “Нафтовик” (Долина) – 4:2 (2:0)

ФК «Калуш» (Калуш) – «Нафтовик» (Долина) – 4:2 (2:0)

Арбітр: Луцан Василь (м. Калуш)

Асистенти арбітра: Хомик Юрій і Богдан Юрій (обидва – м. Калуш)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Микуляк Ярослав, Ковальчук Тарас (Луцан Тарас, 63), Ляхович Михайло, Драган Андрій (Мельник Андрій, 75), Мельник Орест, Савчин Василь, Драган Назарій, Стовбан Любомир, Король Андрій (К) (Романів Тарас, 46)

«Нафтовик»: Локатир Іван (К), Громоляк Андрій, Громоляк Назар, Демків Ярослав, Гошовський Роман, Салаш Іван, Данів Назарій, Ярий Роман, Калитка Михайло, Димид Святослав (Грицак Ігор, 14), Паньків Іван

Голи: Драган Назарій (8), Стовбан Любомир (21), Савчин Василь (58), Ляхович Михайло (89) – Калитка Михайло (65), Ярий Роман (74)

Нереалізований пенальті: Гошовський Роман (32)

Попередження: Король Андрій (34) – Локатир Іван (16), Гошовський Роман (56)

В звітному поєдинку ФК «Калуш» доволі швидко повів у рахунку – вже на 8-й хвилині матчу відзначився Назарій Драган. Від другого м’яча ворота гостей з Долини врятував їх голкіпер Іван Локатир, зігравши при цьому руками за межами карного майданчика. А на 20-й хвилині після стінки розіграної з Королем в центрі поля на вибіг на побачення Любомир Стовбан – 2:0.
В атаці у «Нафтовика» виділявся новачок команди Михайло Калитка, який в одному з моментів самотужки обіграв декількох захисників калушан, але не влучив, пробиваючи в нижній кут воріт. Ще через декілька хвилин черговий рейд цього півзахисника гостей лівим флангом призвів до призначення пенальті у ворота ФК «Калуш», проте Богдан Кузів з ударом досвідченого Романа Гошовського впорався.
Другий тайм калушани розпочали від оборони і на 56-й хвилині в одній з контратак Василю Савчину вдалося перехитрити Івана Локатиря. Програючи 0:3 «Нафтовик» не полишав спроб відігратись. Спочатку Іван Салаш ударом з кута штрафного майданчика перевірив пильність Кузіва, а незабаром Михайло Калитка завершив багатоходову комбінацію своїх партнерів. На 71-й хвилині Богдан Кузів зумів врятувати свої ворота від голу після виходу Івана Паньківа, але через три хвилини вже і він був безсилий, коли відзначився ще один новобранець гостей Роман Ярий – 2:3.
Не раз могли забити і калушани, які діяли на контратаках. Вірний момент був у Тараса Романіва, котрий втік від захисників з центра поля і обіграв воротаря, але не влучив у порожні ворота. В кінці матчу нафтовики могли зрівняти рахунок, коли удар Ігоря Грицака з під поперечини потягнув Богдан Кузів. А переможну крапку в матчі поставив Михайло Ляхович, який вразив ворота з центра поля, покаравши за необачність на виходах Івана Локатиря.

Справжню футбольну атмосферу на стадіоні тренувальної бази у Вістовій створили фани долинян, які самовіддано підтримують свою команду навіть у товариських матчах. В післяматчевому коментарі головний тренер і президент «Нафтовика» Степан Йосипович Штень сказав: «Цією грою команда завершила підготовку до другого кола чемпіонату області. Сьогодні ми вирішували проблеми зі складом через відсутність кількох гравців. До нас з «Прикарпаття» вернувся Іван Локатир, а також прийшли декілька нових футболістів – це Іван Салаш, Роман Ярий і Михайло Калитка з «Тепловика». Не обійшлося без втрат: окрім Андрія Драгана, який виступає за ФК «Калуш», в той же «Тепловик» повертається Віталій Яценко, а наш молодий нападник Ростислав Романишин зараз перебуває на оглядинах в «Карпатах» з Яремче.»