“Карпати” (Яремче) – ФК “Калуш” – 4:1 (юнаки – 4:1)

«Карпати» (Яремче) – ФК «Калуш» (Калуш) – 4:1 (2:1)

24-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Делегат ІФФФ: Мазур Роман (м. Івано-Франківськ)

Інспектор ІФФФ: Попадинець Петро (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Лаврів Олексій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Попух Михайло і Садловський Михайло (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Острижнюк Мирослав (м. Івано-Франківськ)

«Карпати»: Плетеницький Михайло, Срібний Сергій, Маковійчук Василь, Канюк Андрій, Конкольняк Ярослав, Боришкевич Володимир, Ципердюк Роман (К) (Василів Зіновій, 89), Ципердюк Іван (Романишин Ростислав, 46), Луцик Антон (Колесник Сергій, 75), Чопик Михайло, Веретко Андрій

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Микуляк Ярослав (Ковальчук Тарас, 84), Ляхович Михайло, Драган Андрій, Савчин Василь, Боднар Олег, Мельник Орест, Драган Назарій, Король Андрій (К) (Рибатчин Андрій, 46), Стовбан Любомир (Мельник Андрій, 88)

Голи: Боришкевич Володимир (2), Луцик Антон (17), Романишин Ростислав (83), Маковійчук Василь (88) – Савчин Василь (45)

Незважаючи на відсутність лідера своїх атак Олега Веприка, господарі розпочали гру надзвичайно потужно і з перших хвилин буквально зім’яли оборону калушан. Чи не найактивнішим в їх складі був Андрій Веретко. Вже на другій хвилині нападник яремчанців виконав кутовий, з якого Боришкевич ударом головою відкрив рахунок. А ще через п’ятнадцять хвилин знову Веретко на фланзі обікрав Олевича і, увійшовши в штрафний майданчик, виклав м’яч на ногу Антону Луцику – 2:0. Щоправда, між цими голами був момент у Стовбана, який розіграв коротку стінку з Василем Савчиним і пробив – Плетеницький не без зусиль перевів на кутовий.
Збільшити перевагу «Карпат» міг Іван Ципердюк, який без перешкод бив з лінії штрафного майданчика, але м’яч пішов значно вище воріт. Також безуспішно завершували комбінації своїх партнерів Канюк і Чопик. Здавалось, що ФК «Калуш» от-от посиплеться. Та коли йшла заключна хвилина другого тайму, гості несподівано забили – Василь Савчин проскочив кількох захисників яремчанців і застукав зненацька Михайла Плетенцького. 1:2 і команди з різним настроєм пішли на перерву.
З перших хвилин другого тайму замість Короля вийшов Рибатчин і калушани заграли веселіше. Переваги «Карпат» вже не відчувалося і їхні досвідчені гравці занервували, хоч і створили два небезпечних моменти – після ударів Ярослава Конкольняка і Андрія Веретка за гостей зіграла поперечка воріт. Хтозна, яким би виявився результат цього матчу, якщо б не очевидна помилка бригади арбітрів: чистий вихід Савчина один-на-один на 59-й хвилині зупинив свисток Олексія Лавріва…

Витративши занадто багато сил, гості ще двічі пропустили на останніх хвилинах і знову після стандартів – ударами головою в схожому стилі відзначились Ростислав Романишин і Василь Маковійчук. Отже, показавши досить таки пристойну гру, калушани поступаються в Яремче, а «Карпати» святкують перемогу в чемпіонаті … при практично порожніх трибунах домашнього стадіону.