“Карпати” (Коломия) – ФК “Калуш” – 4:1 (юнаки – 2:2)

«Карпати» (Коломия) – ФК «Калуш» (Калуш) – 4:1 (1:0)

25-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Паньків Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Дуранович Ярослав і Дідушицький Ігор (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Петровський Віталій (Городенківський р-н)

«Карпати»: Кисилиця Юрій (Тріщук Олексій, 81), Огаль Василь (К), Кавінський Василь, Михайлів Олег, Веприк Олег, Ткачук Михайло (Пислар Вадим, 80), Ципердюк Іван, Гаврилюк Роман, Луцик Антон (Москалик Роман, 78), Нестерук Андрій (Веретко Андрій, 69), Родевич Олексій (Попадюк Максим, 76)

ФК «Калуш»: Федик Любомир, Фітковський Тарас, Олевич Ярослав (К), Яловий Роман, Микуляк Ярослав, Боднар Олег (Питльований Олег, 46), Мельник Орест (Король Андрій, 70), Драган Андрій, Коско Юрій (Борщ Володимир, 83), Стовбан Любомир, Денега Богдан

Голи: Король Андрій (90) – Гаврилюк Роман (7), Нестерук Андрій (49), Родевич Олексій (66), Веприк Олег (75, з пенальті)

Попередження: Фітковський Тарас (35), Микуляк Ярослав (74) – Родевич Олексій (57)

Матч розпочався невдало для ФК «Калуш» – поблизу власних воріт не розібрались між собою Олевич з Фітковським, і Роман Гаврилюк технічно переграв Любомира Федика. Коломияни швидко повели 1:0, і по інерції провели ще ряд гострих атак, на вістрі яких перебували Олексій Родевич і Антон Луцик. Гості стримали цей порив і на 18-й хвилині Андрій Драган пройшов з флангу аж до воротарського майданчика й прострілив вздовж лінії воріт, проте ні Стовбану, ні Дейнезі не пощастило замкнути цю передачу.
Треба сказати, що «Карпати», як для лідера обласного чемпіонату, виглядали не зовсім переконливо, і моментів в атаці у калушан було більш ніж достатньо. Найкращий з них виник у Дейнеги після промаху останнього оборонця господарів: Богдан наблизився до штрафного майданчика і сильно пробив – Киселиця, який в цьому епізоді виступив в ролі статиста, лише поглядом провів м’яч, який від бокової стійки відскочив у поле.
Та вже на старті другого тайму ситуацію змінив Андрій Нестерук, який в падінні ефектним ударом головою замкнув навісну подачу з правого флангу. Після того, як рахунок став 2:0, гравці «Карпат» заграли красиво і впевнено, та ще двічі засмутили голкіпера гостей, використавши “стандарти”. А в калушан сил на другий тайм явно не вистачило, і вони зуміли відповісти лише голом престижу у виконанні Андрія Короля.

Калуські юнаки мало в чому поступались по грі своїм одноліткам з Коломиї, і в першому таймі суперники протягом однієї хвилини обмінялись забитими голами. Другий тайм ФК «Калуш» розпочав вилученням Сергія Малинки і пропущеним м’ячем вже на сьомій хвилині, проте чи не єдиним своїм шансом скористався Олександр Бігун, принісши гостям нічию в цьому матчі.

Юнаки ФК «Калуш»: Сидор Юрій, Малинка Сергій, Федоришин Василь, Король Андрій, Кобрин Олег, Мельник Олександр, Заріцький Володимир (К), Бігун Олександр, Басник Володимир (Мандрик Віталій, 80), Тимків Михайло (Криськів Юрій, 65)
Голи: Басник Володимир (27, 73)
Попередження: Федоришин Василь (6), Малинка Сергій (24, 47), Бігун Олександр (32), Заріцький Володимир (40), Сидор Юрій (75)
Вилучення: Малинка Сергій (47)