ФК “Калуш” – ФК “Битків” – 4:1 (юнаки – 2:0)

ФК «Калуш» (Калуш) – ФК «Битків» (Битків) – 4:1 (3:0)

19 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Луцький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дмитрук Мирослав (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Попух Михайло і Остапчук Роман (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Дубінський Ігор (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Ляхович Михайло, Микуляк Ярослав (Ковальчук Тарас, 46), Драган Андрій, Боднар Олег, Мельник Орест, Савчин Василь, Драган Назарій, Король Андрій (К) (Рибатчин Андрій, 46), Стовбан Любомир

ФК «Битків»: Джус Роман, Логажевський Богдан, Бенюк Василь (Петришак Андрій, 46), Рудейчук Іван, Ломпас Андрій, Мотрук Василь, Іванюк Михайло, Мартинюк Михайло, Семанюк Володимир, Лавринович Василь (Максим’юк Тарас, 46), Максим’юк Іван (К)

Голи: Стовбан Любомир (26), Драган Назарій (31), Король Андрій (35), Мельник Орест (63, з пенальті) – Максим’юк Іван (72)

Попередження: Ковальчук Тарас (68), Мельник Орест (78, 78) – Іван Максим’юк (17), Ломпас Андрій (36), Логажевський Богдан (62)

Вилучення: Мельник Орест (78)

Незважаючи на те, що через травму в складі гостей був відсутній досвідчений захисник Володимир Прокоп, вони вийшли на поле калуського стадіону «Хімік» з наміром здобути вкрай необхідні для себе очки в звітному матчі. Нагода вийти вперед з’явилась у них вже на перших секундах, коли Андрій Драган просто подарував м’яч Івану Максим’юку. Але капітан ФК «Битків» пробачив господарів і пробив значно вище воріт… Та як виявилось пізніше, цей момент став єдиним для гостей у першому таймі.
В калушан одразу гра теж не пішла – було багато браку в передачах, і до 20-ї хвилини запам’ятався лише один небезпечний удар після розіграшу стандарту, але впевнено зіграв Роман Джус. Варто відзначити, що цей зовсім юний шістнадцятирічний голкіпер був кращим в складі гостей в цьому матчі, і не один раз по справжньому рятував свою команду.
Ближче до середини тайму господарі перейшли до більш рішучих дій. Протягом кількох хвилин вони подали цілу серію кутових і нанесли декілька небезпечних ударів по воротах, а гравці ФК «Битків» виглядали на полі зовсім розгубленими. Особливо гострим був прорив Назарія Драгана в карний майданчик, але, вийшовши на ударну позицію, півзахисник калушан невпевнено пробив з лівої і захисник розрядив ситуацію, винісши м’яч.
Та протриматись гостям вдалось лише до 26-ї хвилини: Орест Мельник наблизився до карного майданчика лівим флангом і, стягнувши на себе аж трьох гравців, віддав на Стовбана – Любомир обіграв захисника і крученим обвідним ударом відправив м’яча в верхній правий кут воріт. Джус виявився безсилим – 1:0. Аналогічна комбінація вийшла в калушан рівно через п’ять хвилин, та цього разу воротар перевів удар кращого бомбардира ФК «Калуш» на кутовий. Але одразу відбулась подача і Король, вигравши верхову боротьбу, скинув плямистого на дальню штангу де вільний Назарій Драган переправив його в сітку воріт. 2:0.
Перевага господарів після цього стала абсолютною. Забивати повинні були Стовбан, Савчин і знову Назарій Драган, та зробити це вдалось Андрію Королю на 35-й хвилині. За рахунку 3:0 команди пішли на перерву.
В другому таймі гості відпочили і сміливіше пішли вперед. Спочатку удар зі штрафного прийняла на себе стінка калуських гравців. А згодом битківці закрутили справжню карусель біля воріт Богдана Кузіва, і після удару Володимира Семанюка м’яч влучив у стійку.
У калушан після тривалої перерви, пов’язаної з травмою, на полі нарешті з’явився Андрій Рибатчин, та очевидно, що йому ще потрібен час, щоб набрати колишню форму. Господарі періодично обстрілювали ворота Романа Джуса з далекої і середньої відстані – в цих епізодах він знову і знову демонстрував свою реакцію. Був також момент, коли Андрій Драган самотужки протаранив оборону Биткова, але дещо відпустив м’яч і удар вийшов змазаним.
На 72-й хвилині гостям все ж таки вдалось забити. Михайло Іванюк проник з лівого флангу у штрафний майданчик калушан і накинув м’яча в район 11-метрової позначки. Іван Максим’юк  на другому поверсі переграв Богдана Кузіва і рахунок змінився на 1:4. Ще й в додаток підвів свою команду Орест Мельник – отримавши справедливий гірчичник за фол в центрі поля, гравець ФК «Калуш» надто емоційно відреагував на рішення арбітра, і друге попередження автоматично перетворилось для нього на червону картку.
В меншості господарі організовано відійшли в оборону, не дозволивши супеникам створити біля своїх воріт нічого серйозного. Навпаки – в контратаках повинні були збільшувати рахунок Стовбан, Боднар і Назарій Драган, та гостям в цих моментах явно пощастило.