ФК “Калуш” – “Сокіл” (Угринів) 4:0 (юнаки – 6:0)

ФК «Калуш» (Калуш) – «Сокіл» (Угринів) – 4:0 (3:0)

5 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Луцький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Вовчок Ярослав (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Острижнюк Мирон і Боднар Богдан (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Липко Мирослав (м. Городенка)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан (Сорока Юрій, 46), Олевич Ярослав, Мандрик Володимир, Третяк Роман, Ляхович Михайло, Рибатчин Андрій, Мельник Орест, Боднар Олег, Микуляк Ярослав (Драган Назар, 74), Стовбан Любомир (Петрук Назар, 65), Король Андрій (К) (Салаш Іван, 67)

«Сокіл»: Качур Тарас, Яків’як Ігор (Губар Степан, 62), Бойміструк Роман (Саїк Тарас, 75), Соколовський Назар (Якубів Володимир, 67), Моголівський Зіновій, Космірак Андрій (Буряк Ігор, 75), Партан Роман (К), Шайкін Юрій (Бездєнєжних Іван, 70), Білогубка Юрій, Фалько Костянтин, Самойліч Максим (Біланчук Роман, 62)

Голи: Мельник Орест (23, з пенальті), Стовбан Любомир (36, 39), Король Андрій (59)

Попередження: Олевич Ярослав (37) – Партан Роман (20), Качур Тарас (22)

Свій матч ФК «Калуш» і «Сокіл» розпочали в невисокому темпі. На якість гри вплинула спека, яка сковувала дії футболістів, і в стартові десять хвилин команди тільки нащупували слабкі місця один в одного. Першими порушили спокій гості – Максим Самойліч увірвався в штрафний майданчик калушан, і Богдан Кузів лише у самовідданому стрибку зняв м’яч з ноги нападника угринівської команди.
Господарі у відповідь організували вихід три в два, але Орест Мельник поспішив з передачею і судді зафіксували офсайд у Любомира Стовбана. Чергову гостру атаку калушани провели на 22-й хвилині: простріл з лівого флангу на Романа Третяка повинен був завершуватись взяттям воріт, але оборонці «Сокола» збивають його з ніг. З пенальті Орест Мельник розводить воротаря і м’яч по різних кутах – 1:0.
Гості не довго відсиджувались в обороні і через десять хвилин відповіли потужним пострілом Зеновія Моголівського, який потряс бокову стійку. Та вже з середини першого тайму перевага ФК «Калуш» ставала все більш відчутною. Особливо продуктивно працював лівий фланг калуської атаки, де Рибатчин зі Стовбаном як по нотах розіграли комбінацію і останній зняв павутину з воріт Тараса Качура. 2:0.
Пройшло ще декілька хвилин, і після провалу в центрі оборони «Сокола» Любомир Стовбан втік на побачення з голкіпером (тут слід відзначити точну передачу Андрія Короля) і втретє змусив угринівців розпочинати з центру поля, роблячи дубль в матчі. До перерви дві непогані нагоди після розіграшу стандартних положень були і в гостей, проте чудову реакцію знову продемонстрував Богдан Кузів.
В другому таймі Степан Рибак перестановками в лініях намагався згасити атакуючий запал калушан, та все ж господарі зуміли ще раз вразити ціль – активний Рибатчин знайшов у карному майданчику гостей свого капітана Андрія Короля і той встановив остаточний рахунок зустрічі. 4:0! Також мали хороші моменти для того, щоб відзначитись Драган і Петрук, але їхні удари прийняла на себе поперечина воріт «Сокола».