ФК «Калуш» (Калуш) – ФК «Яспіль» (Ясенів Пільний) – 4:0 (2:0)

7 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Лаврів Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Синишин Юрій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Острижнюк Мирон і Кобиляк Роман (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Липко Мирослав (м. Городенка)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Микуляк Ярослав (Мандрик Володимир, 79), Ляхович Михайло, Третяк Роман (Драган Назар, 58), Боднар Олег, Рибатчин Андрій (Савчин Василь, 61), Сондей Іван (Салаш Іван, 77), Мельник Орест, Король Андрій (К) (Петрук Назар, 71), Стовбан Любомир

ФК «Яспіль»: Мегдиник Володимир, Матієк Петро, Українець Вадим (Савчук Дмитро, 65), Українець Леонід, Пиняк Олег, Ольшанецький Олег, Яремчук Андрій, Чупрун Михайло (Огбанга Ідікіб’єбума, 77), Келець Станіслав (Нногхарам Ніколас Чіквенду, 33), Ясуник Василь, Сорохан Іван

Голи: Король Андрій (3), Стовбан Любомир (32, 78, 81)

Попередження: Сондей Іван (62) – Матієк Петро (3, 6), Нногхарам Ніколас Чіквенду (47), Ясуник Василь (63)

Вилучення: Матієк Петро (6)

У матчі проти «Ясполя» підопічні Юрія Маляра налаштовувались на важкий поєдинок, проте вже в першій своїй атаці їм вдалось добитись успіху. Захисники гостей збивають на підступах до штрафного майданчика Стовбана, але арбітр не став зупиняти гру. М’яч підхопив Андрій Рибатчин, пройшов лівим флангом і знайшов передачею вільного Ореста Мельника. Удар останнього Мегдиник парирував, а от проти добивання Андрія Короля він виявився безсилим. 1:0.
Швидкий пропущений гол вивів з рівноваги граючого тренера яспільчан Петра Матієка, котрий протягом трьох хвилин побачив перед собою дві жовті картки і залишив свою команду в меншості (першу він отримав за розмови з арбітром, а другу – за грубий фол в центрі поля проти Любомира Стовбана). Попри це «Яспіль» витримав удар і заграв в атаці досить активно. Чисельної переваги ФК «Калуш» якось не відчувалось, а гості створили біля наших воріт декілька небезпечних моментів.
У господарів активно діяв Орест Мельник: на 21-й хвилині він самотужки пройшов крізь оборону яспільців і небезпечно прострілив, проте у потрібному місці в штрафній нікого не виявилось, а ще через десять хвилин партнери вивели нашого півоборонця віч-на-віч з Мегдиником, але м’яч пройшов трохи вище воріт. У виконанні гостей особливу небезпеку несли стандарти, проте без помилок діяла калуська оборона.
На 32-й хвилині гості, які захопились атаками, пропустили гострий випад калушан: Сондей кинув у прорив Короля, той переадресував м’яча на Любомира Стовбана і кращий бомбардир
ФК «Калуш» не залишив жодного шансу голкіперу. За рахунку 2:0 команди пішли на перерву.
На перших хвилинах другого тайму суперники обмінялись моментами: Любомир Стовбан зі зручної позиції пробив просто у воротаря, а нігерійський легіонер «Ясполя» Ніколас Чіквенду завдав доволі небезпечного удару з лінії штрафного майданчика. Далі на полі домінували лише господарі, які просто розривали оборону команди з Ясенева Пільного. Стовідсотковий момент на 74-й хвилині був у Івана Сондея, котрий зумів уникнути офсайду, але перекинув м’яч через голкіпера і через ворота.
Під кінець матчу сил у гостей залишалось все менше, і калушани врешті-решт дожали суперника: дві красиві атаки лівим флангом за участю Василя Савчина і Любомира Стовбана поклали яспільчан на лопатки. 4:0. На останніх хвилинах, правда, мав шанс забити гол престижу інший темношкірий легіонер ФК «Яспіль» Огбанга Ідікіб’єбума, але м’яч після його удару проминув Богдана Кузіва і потрапив у бокову стійку воріт.