“Карпати” (Яремче) – ФК “Калуш” – 4:0 (юнаки – 4:0)

«Карпати» (Яремче) – ФК «Калуш» (Калуш) – 4:0 (1:0)

1-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Попадинець Петро (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Семанюк Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Острижнюк Мирон і Вовчок Ярослав (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Стасинець Олег (м. Івано-Франківськ)

«Карпати»: Вульчин Остап, Бойченюк Петро, Кащій Микола, Солоненко Андрій, Гапончук Дмитро, Третяк Роман (Слободян Єгор, 71), Косович Іван (Чопик Михайло, 80), Ципердюк Іван (К) (Самойліч Максим, 83), Овчар Тарас, Бойко Тарас (Атаманюк Юрій, 74), Метенька Назар (Комар Артур, 80)

ФК «Калуш»: Федик Любомир, Ковальчук Тарас, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Брізе Олексій, Боднар Олег, Питльований Олег, Мельник Орест, Коско Юрій, Король Андрій, Котнюх Володимир (Антоник Роман, 63)

Голи: Овчар Тарас (17), Косович Іван (62), Солоненко Андрій (63), Слободян Єгор (84)

Попередження: Олевич Ярослав (7), Король Андрій (15), Микуляк Ярослав (50) – Овчар Тарас (45), Гапончук Дмитро (83)

Вилучення: Олевич Ярослав (7)

Пропущений матч першого туру з діючими чемпіонами області яремчанськими «Карпатами» за календарем був призначений на четвер, а через проведення на калуському стадіоні календарної гри чемпіонату України ЖФК «Нафтохімік» грати довелось на виїзді, що створювало додаткові труднощі для збору команди. До того ж, через сімейні обставини був відсутній Василь Савчин, а замість травмованого Богдана Кузіва місце в рамці воріт зайняв дебютант – другий воротар Любомир Федик.
Не встигли команди ще по справжньому увійти в гру, як калушани залишились в чисельній меншості. В спокійній ситуації, як то кажуть, на рівному місці за кілька реплік був вилучений з поля капітан нашої команди Ярослав Олевич. Можливо, згідно якихось високих суддівських канонів арбітр зустрічі Семанюк Т. був в своїх діях і правий, проте напевно для всіх присутніх на стадіоні малочисельних глядачів і учасників матчу його рішення виявилось незрозумілим.
Після цього футбол, звичайно ж, не закінчився – невдовзі яремчанці не реалізували пенальті, коли досвідчений Іван Ципердюк з позначки послав м’яч набагато вище воріт, а Назар Метенька вибіг з центра поля на побачення з Федиком – цей рейд відчайдушному підкаті ліквідував Ярослав Микуляк, винісши м’яча на кутовий. Більше нагод у «Карпат» не було, та й взагалі – перший тайм пройшов у приблизно рівній боротьбі: господарі більше часу володіли ініціативою і атакували, а калушани, відрядивши в центр захисту одного з двох своїх форвардів – Андрія Короля, відчайдушно захищались.
Лік голам у матчі було відкрито на 17-й хвилині, коли Тарас Овчар опинився поблизу воріт гостей в потрібному місці і в потрібний час та переправив м’яча в сітку. Рахунок 1:0 протримався до середини другого тайму – саме тоді сили в гостей вичерпались і яремчанці впевнено довели матч до перемоги, перевтіливши свою чисельну та ігрову перевагу в забиті м’ячі.
Отже, ФК «Калуш» в чергове поступився, цього разу – молодій перспективній команді з цілим штатом досвідчених тренерів, з відповідним фінансуванням і матеріально-технічною базою, яка при вдалому для себе суддівстві зможе вже в цьому чемпіонаті посісти одне з призових місць. В зовсім протилежному стані знаходяться сьогодні калушани: хронічний брак коштів, відсутність головного тренера, травми і дискваліфікації провідних гравців. Тому відмова провести наступний домашній матч з «Газовиком» стала вимушеним рішенням, і команда тепер опинилась, фактично, на межі чергового припинення своїх виступів в чемпіонаті Івано-Франківської області.

Юнацька команда свій матч програла з аналогічним рахунком 0:4, хоча до 55-ї хвилини все виглядало більш оптимістично. Калушани спочатку не використали два своїх виходи сам на сам, а потім і пропустили, після чого їх гра остаточно розладналась.

Склад ФК «Калуш»-юнаки: Сидор Юрій, Гудак Степан, Яковина Олег, Федоришин Василь, Коновіцький Олег (Шимків Андрій, 66), Залісьский Андрій, Заріцький Володимир (К), Басник Володимир, Федорин Ростислав, Тепчук Вадим, Лукасевич Олег

Попередження: Федоришин Ростислав (46)