ФК “Перегінське” – ФК “Калуш” – 4:0 (юнаки – 2:0)

ФК «Перегінське» (Перегінське) – ФК «Калуш» (Калуш) – 4:0 (4:0)

3 серпня 2014 – 17.00, с.м.т. Перегінське, стадіон «Карпати», +29°С, 400 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Луцький Василь (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Садловський Михайло і Морозюк Богдан (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Барко Віталій (c. Голинь, Калуський р-н)

ФК «Перегінське»: Макогон Михайло, Гребінський Ігор (Вірстюк Роман, 69), Данищук Віктор, Локатир Святослав (Ковальчук Тарас, 62), Лазорик Микола, Іванишин Юрій, Оринчак Богдан, Веприк Олег, Курташ Роман (К), Веретко Андрій (Гулій Михайло, 84), Корнута Любомир (Соломчак Ярослав, 55)

ФК «Калуш»: Федик Любомир, Демків Ярослав, Олевич Ярослав (К), Новицький Андрій, Гудак Степан (Гладенький Віталій, 50), Боднар Олег (Качан Ярослав, 23), Драган Назарій, Мельник Орест (Борщ Володимир, 40), Рибатчин Андрій, Коско Юрій, Стовбан Любомир (Денега Богдан, 14)

Голи: Веприк Олег (3, з пенальті), Веретко Андрій (20, 31), Корнута Любомир (37)

Попередження: Гребінський Ігор (68) – Драган Назарій (44)

Матч в Перегінському склався для калушан вкрай невдало. Вже на 3-й хвилині незграбні дії на фланзі Андрія Новицького призвели до призначеного у ворота гостей пенальті, яке чітко реалізував екс-коломиянин Олег Веприк. Далі з інтервалом в десять хвилин двічі засмутив Любомира Федика ще один гравець, який перейшов до ФК «Перегінське» з «Карпат» – Андрій Веретко. Всі намагання гравців і тренера ФК «Калуш» налагодити хоч якусь зустрічну гру виявились марними. Натомість господарі, які в особі Любомира Корнути ще до перерви відзначились вчетверте, спокійно довели гру до логічного завершення.
Слід констатувати, що після участі у відбірковому турнірі Кубка регіонів УЄФА підопічні Романа Драгана підійшли до матчів чемпіонату області в розібраному стані. Цілий ряд гравців (Кузів, Микуляк, Стовбан) травмовані, не грав Микола Кравців, а нові виконавці – Назарій Драган і Ярослав Качан – нічим особливим себе не проявили. Позитивним моментом звітного поєдинку можна вважати хіба що обласний дебют перспективного юного захисника Віталія Гладенького з Голиня, який є вихованцем тренера івано-франківської СДЮШОР «Прикарпаття» Ігоря Мельничука.

Матч юнацьких складів протікав в приблизно рівній боротьбі. Але такий паритет проіснував до 52-ї хвилини – саме тоді арбітр поєдинку буквально на рівному місці придумав пенальті у ворота гостей. Ще одне визначальне рішення малодосвідчений рефері з Івано-Франківська Богдан Морозюк прийняв, а вірніше – не прийняв на 65-й хвилині, коли проігнорував очевидний фол захисників ФК «Перегінське» у власному штрафному майданчику. Ну а другий гол господарів на останніх доданих секундах вже ніяк не впливав на остаточний підсумок.

ФК «Перегінське-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 2:0 (0:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Сидор Юрій (К), Іваницький Ярослав, Романів Артур, Куцела Юрій, Маліборський Валерій, Малинка Сергій (Генега Роман, 41), Кобрин Олег, Бігун Олександр (Криськів Юрій, 41), Федорин Ростислав, Сайчишин Назарій (Мандрик Віталій, 41), Тимків Михайло (Король Андрій, 41)
Голи: Рибчак Борис (52, з пенальті), Мор Захарій (80+3)
Попередження: Сайчишин Назарій (7), Маліборський Валерій (50)

Результати інших матчів 10-го туру:

«Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – «ГалВапно» (Галич) – 1:3 (юнаки – 8:0)
ФК «Турка» (Турка) – «Карпати» (Коломия) – 1:0 (1:3)
«Покуття-Євромодуль» (Снятин) – «Придністров’я» (Тлумач) – 2:2 (5:0)
Ще одна гра за участю «Кроно-Карпат» (Брошнів-Осада) і «Славії» (Отинія) не відбулась.