“Лукор” – “Динамо” – 3:3 (ФОТО-ГАЛЕРЕЯ)

 
Охочі побачити на власні очі відомих у минулому гравців українського і радянського футболу заповнили трибуни стадіону. Перед початком зустрічі футболістки калуської жіночої команди «Нафтохімік-ПНУ» вручили динамівцям квіти і памятні подарунки. Обслуговувала гру місцева бригада арбітрів: Євген Геренда, Михайло Шекета і Тарас Височан. Перший символічний удар по м’ячу виконав генеральний директор ТзОВ «Карпатнафтохім» Сергій Вікторович Чмихалов. Обидві команди показали досить швидкий, як для ветеранів, і комбінаційний футбол, а сам матч завершився бойовою нічиєю з рахунком 3:3.
Цікаво, що нафтохіміки не лише змогли оцінити гру відомих майстрів шкіряного м’яча, але й самі приймали в ній участь: в складі збірної команди калуських ветеранів на поле вийшли заступник начальника відділу праці ЗАТ «Лукор» Валерій Добняк, головний фахівець з пожежної безпеки ТзОВ «Карпатнафтохім» Василь Федик і головний редактор тижневика «Калуський нафтохімік» Анатолій Гетьманчук. Після закінчення футбольного матчу було також проведено “безпрограшну” лотерею на призи ТзОВ «Карпатнафтохім» – ЗАТ «Лукор» з нагоди професійного свята.
Варто зауважити, що не всі анонсовані зірки змогли приїхати до Калуша, адже в цей день ветерани київського «Динамо» складу 1998-1999 років проводили в Києві благодійний матч з командою зірок Європи. Нагадаємо також, що цей візит став вже другим для ветеранів-динамівців, які ще в далекому 1989 році з рахунком 5:1 перемогли тут калуський «Хімік».

«Лукор-Нафтохім» (Калуш) – «Динамо» (Київ) – 3:3

Ветерани «Лукор-Нафтохім» (Калуш): Василь Кулинин, Андрій Романчук, Роман Драган, Володимир Мандрик, Валерій Добняк, Василь Качур, Роман Бігун, Василь Яцурак, Петро Мельник, Борис Червоний, Петро Лесів, Михайло Овчар, Василь Федик, Анатолій Гетьманчук, Василь Червоний.

Ветерани «Динамо» (Київ): Юрій Сивуха, Олександр Радченко, Володимир Лозинський, Віктор Трошкін, Сергій Ященко, Юрій Мороз, Олег Волотьок, Юрій Грицина, Микола Волосянко, Олег Саленко, Костянтин Бабич, Віктор Насташевський, Олег Хоружний, Павло Шкапенко.

Голи: Петро Лесів (3) – Олег Саленко, Віктор Насташевський (2)

Коломия, 19 серпня 2010 року. Стадіон «Юність».
Товариська гра команд «Сільмаш» (Коломия) – «Динамо» (Київ)

Товариський матч ветеранів

ФОТО-ГАЛЕРЕЯ: натисніть тут

10 вересня на стадіоні «Хімік» відбулось велике спортивне свято, приурочене до Дня нафтохіміка а також 20-й річниці створення компанії «Лукойл». Тут проводилась відкрита спартакіада підрозділів ТзОВ «Карпатнафтохім», ЗАТ «Лукор» та інших команд міста з міні-футболу, волейболу, шахів, настільного тенісу, гирьового спорту і перетягування линви. Кульмінацією свята став товариський матч між збірною ветеранів калуської команди «Лукор», яка рівно 10 років тому святкувала перемогу в другій професійній лізі чемпіонату України, і працівників найбільших хімічних підприємств міста з ветеранами київського «Динамо».

Залишити відповідь