«Придністров’я» (Тлумач) – ФК «Калуш» (Калуш) – 3:1 (1:0)

7-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Олексій Лаврів (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Чорний Сергій (м. Івано-Франківськ), Садловський Михайло (Тисменицький р-н)

Четвертий арбітр: Лесюк Віктор (с.м.т. Гвіздець, Коломийський р-н)

«Придністров’я»: Ткаченко Олександр, Войтків Андрій (К), Семчій Ігор, Шифир Роман, Калитка Михайло, Сікач Микола, Свірідов Микола, Колесник Сергій, Уграк Руслан, Семенчук Роман, Фірсов Артур (Білогубка Юрій, Гуменяк Дмитро, Нагірний Ігор, Ядилович Юрій)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Яловий Роман, Питльований Олег, Ковальчук Тарас, Боднар Олег, Брізе Олексій (Антоник Роман, 81), Мельник Орест, Савчин Василь, Король Андрій (Котнюх Володимир, 59), Коско Юрій (Мельниченко Микола, 80)

Голи: Свірідов Микола (41, 73), Шифир Роман (54) – Мельник Орест (82)

Попередження: Сікач Микола (66) – Олевич Ярослав (90)

Черговий матч чемпіонату області, який ФК «Калуш» провів Тлумачі проти місцевого «Придністров’я», відбувся коли тлумаччани в рамках святкування Дня міста відзначали знаменний ювілей – 800-річчя з часу першої літописної згадки про своє місто. Так, під час матчу юнацьких складів команд глядачів і учасників вітала колона байкерів, що промчала перед ними на своїх швидких сталевих конях.

іва

Вже на старті придністровці мали одразу три реальні нагоди для того, щоб відзначитись: спочатку Роман Семенчук небезпечно пробив головою над поперечкою, потім Микола Свірідов після подачі з кутового в дотик переправив м’яч вище воріт з близької відстані, а згодом Сергій Колесник зі штрафного перевірив готовність Богдана Кузіва.
На 17-й хвилині на лівому фланзі калуської атаки активізувався Савчин, який накрутив кількох гравців «Придністров’я» і виклав передачу на лінію штрафної Оресту Мельнику, та удар в останнього не вийшов. Незабаром Василь вже сам прицільно пробивав в нижній кут воріт, але голкіпер господарів Олександр Ткаченко кінчиками пальців зумів перевести загрозу на кутовий.
Після цих моментів гра вирівнялася і гра з взаємними шансами для обох команд тривала до 41-ї хвилини. Саме тоді не порозумілись між собою калуські гравці і господарі заволоділи м’ячем на правому фланзі. Меткий Микола Свірідов миттю скористався ситуацією, невідпороно пробивши повз Богдана Кузіва – 1:0.
Ледь розпочався другий тайм, як придністровці зуміли подвоїти рахунок – після навісу з кутового високий Роман Шифир вистрибнув вище всіх і головою спрямував м’яч у сітку. Калушани не склали зброї,  і постійно шукали шляхи до воріт суперника. Проте тлумаччани гостро грали на контратаках і згодом третій гол у ворота гостей влетів після дальнього пострілу того ж таки Миколи Свірідова.
Лише після серії взаємних замін гостям зусиллями Олега Боднара і Ореста Мельника ударом останнього вдалось відіграти один м’яч. Скоротити розрив в рахунку до мінімуму міг Василь Савчин, який втік від захисників і перевірив на міцність стійку тлумацьких воріт. У підсумку, програш ФК «Калуш» 1:3 – господарі виявились сильнішими.

Натомість калуські юнаки святкували перемогу над своїми ровесниками з Тлумача. Зустріч розпочалась приголомшливо для господарів – же на третій хвилині гості вигравали з рахунком 2:0 після влучних ударів Артура Романіва і Ростислава Федорина. Гол престижу «Придністров’ю» вдалось провести лише на останній хвилині матчу.

ФК «Калуш»-юнаки провів гру в такому складі: Сидор Юрій, Яковина Олег, Гудак Степан, Коновіцький Олег (Тепчук Вадим, 58), Федоришин Василь, Романів Артур, Куцела Олег, Заріцький Володимир (К), Бігун Олександр (Шимків Андрій, 78), Басник Володимир, Федорин Ростислав

Голи: Романів Артур (1), Федорин Ростислав (3) – Луцик Дмитро (80+1)

Попередження: Бігун Олександр (66)