ФК «Калуш» (Калуш) – ФК «Битків» (Битків) – 3:0 (1:0)

3-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Попадинець Петро (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Остапчук Роман (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Дерев’янко Віталій (с.м.т. Солотвин, Богородчанський р-н) і Острижнюк Мирон (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав (Гудак Степан, 46), Коско Юрій, Покачайло Ромуальд, Николишин Тарас, Стовбан Любомир (Генега Роман, 73), Пштир Роман, Мельник Орест, Драган Андрій (Павлів Остап, 46), Лаврінок Василь (Кулинин Андрій, 46)

ФК «Битків»: Борсук Євгеній, Калитка Михайло, Клюшніченко Сергій (Вікарюк Олег, 72), Слободян Михайло, Красій Василь, Ільницький Володимир, Питльований Олег, Гандзюк Василь (Ковальчук Петро, 65), Демяник Арсен (33), Берчак Тарас (Кудринський Андрій, 46), Максим’юк Іван

Голи: Стовбан Любомир (25, 66), Кулинин Андрій (81)

Попередження: Берчак Тарас (19), Демяник Арсен (33), Калитка Михайло (62)

Попри комфортний рахунок, ФК «Битків» виявився для калушан не таким вже й простим суперником. Вже на старті зустрічі Богдан Кузів вніс деяку нервозність, необережно випустивши м’яча з рук, проте його вчасно підстрахував Коско і розрядив ситуацію.

Перший момент у ФК «Калуш» виник на 12-й хвилині, коли навіс після подачі з кутового виграв Олевич, але пробив в руки голкіперу. Загалом гра в першому таймі протікала у невисокому темпі, проте десь із його середині активізувались гості. Спочатку трохи невдало зльоту пробив Михайло Калитка, а згодом подарунок від захисту калушан отримав Іван Максим’юк, але удар форварда гостей вийшов змазаним.

За такого перебігу подій потрібні були неординарні дії, і варто було лише калушанам зіграти нестандартно, як вони повели у рахунку. Правий вінгер Роман Пштир розвернув в штрафному майданчику захисника гостей і прострілив вздовж воріт де вже чатував на м’яч Любомир Стовбан, який пробив повз Борсука. 1:0

До перерви ще залишився час, і поки гості терпляче очікували на “свій” шанс, гравці ланки атаки ФК «Калуш» створили ще три реальних моменти. І якщо з загрозами від Драгана і Пштира Євгеній Борсук якось впорався, то після удару Василя Лаврінка вже і він був безсилий, проте м’яч рикошетом від поперечки не схотів перетнути лінію воріт.

Одразу ж після відпочинку Петро Лесів прийняв рішення підсилити гру, випустивши на поле трьох свіжих гравців. Особливо відзначився своїми конструктивними діями черговий новачок калушан Остап Павлів. На 66-й хвилині цей атакувальний півзахисник гострим вивіреним пасом вивів на побачення з Євгеном Борсуком Стовбана, і Любомир свого шансу не втратив. 2:0!

З виходом граючого тренера ФК «Битків» Олега Вікарюка гості дещо налагодили свою комбінаційну гру. Так, після флангової трьохходівки мав можливість скоротити відставання в рахунку Андрій Кудринський, та для успіху йому не вистачило лише кількох сантиметрів.

Остаточну крапку в цьому матчі поставив Андрій Кулинин, який увірвався у штрафний майданчик, невимушено пройшов кількох битківчан і пробив без шансів для голкіпера. 3:0 – друга поспіль впевнена перемога ФК «Калуш», який вийшов на третє місце в турнірної таблиці.