ФК “Калуш” – ФК “Турка” (Турка) – 3:0 (юнаки – 10:0)

ФК «Калуш» (Калуш) – ФК «Турка» (Турка) – 3:0 (3:0)

15-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Вовкович Богдан (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Семанюк Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Коропецький Володимир і Андрунишин Ростислав (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Юзьків Тарас (с.м.т. Болехів)

ФК «Калуш»: Плетеницький Микола (Кузів Богдан, 86), Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Гладенький Віталій (Драган Назарій, 33), Гудак Степан, Веприк Олег (Боднар Олег, 83), Ковальчук Тарас, Мельник Орест, Головінський Любомир (Стовбан Любомир, 53), Януш Орест (Коско Юрій, 65), Драган Андрій (Гром’як Тарас, 73)

ФК «Турка»: Мегдиник Володимир (Тепчук Ігор, 46), Гнатюк Олександр, Гарасим’як Руслан, Гнатюк Ярослав, Карач Василь (Тепчук Олег, 46), Кулик Михайло, Маковійчук Василь, Максим’юк Дмитро (К), Блащук Василь, Дмитрук Василь, Червінський Василь (Масюк Василь, 18)

Голи: Драган Андрій (3, 17, 24)

Минулої неділі на матч 15-го туру, який завершував перше коло чемпіонату Івано-Франківської області-2015, до Калуша завітав ФК «Турка». Той факт, що середняк обласного турніру зумів перемогти в Коломиї місцеві «Карпати», заставив гравців команди Романа Драгана зосереджено підійти до цієї гри.
Результатом стрімких наступальних дій господарів поля став рахунок – 3:0, що висвічувався на табло стадіону «Хімік» вже з 24-ї хвилини. Хет-триком у калушан відзначився Андрій Драган, який в останніх матчах витіснив зі стартового складу Тараса Гром’яка. Перший кутовий у виконанні Олега Веприка призвів до помилки Мегдиника на виході, і м’яч рикошетом від 17-го номера ФК «Калуш» влетів у сітку. Другий і третій свої голи Андрій забив влучними ударами з меж штрафного майданчика, завершуючи комбінаційні атаки партнерів по команді.
Навіть за такого рахунку ФК «Турка» не переставав чинити опір. Але окрім доволі впевненого контролю м’яча в середній ланці, гості з Коломийщини незадовільно діяли як в обороні, так і в атаці. Єдиним за всі дев’яносто хвилин логічним завершенням їх наступальних зусиль виявився удар головою в падінні від Василя Блащука, який змусив Плетеницького продемонструвати всю свою майстерність. Проте чим швидше спливав ігровий час, тим меншою ставала мотивація.
Зазначимо, що господарі могли здобувати перемогу зі значно більшим рахунком. Проте калушан вкотре підвела реалізація, коли вже на першій хвилині другого тайму Орест Януш з центру поля вибіг на побачення з голкіпером і пробив у поперечину. Свій четвертий гол у матчі повинен був забивати також Андрій Драган, який у схожій ситуації спочатку довго вибирав, як розпорядитись з м’ячем, а потім – вирішив обіграти захисника, і змарнував стовідсоткову нагоду.
Ця третя перемога поспіль зупинила калушан лише за один крок від призової сходинки в турнірній таблиці, що є найкращим показником за всю новітню історію ФК «Калуш». Залишається сподіватись, що тренерський штаб і керівництво футбольного клубу знайдуть резерви для підсилення гри, насамперед – в атаці, які дозволять команді вперше за останні 20 (!) років здобути нарешті один з комплектів обласних нагород.

ФК «Калуш-юнаки» – ФК «Турка-юнаки» – 10:0 (5:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Телько Андрій (Рисей Олег, 65), Романів Артур (К) (Шийко Микола, 49), Король Андрій, Устінський Іван (Іваницький Ярослав, 56), Палько Андрій (Романів Володимир, 56), Куцела Юрій (Ліщинський Юрій, 58), Кобрин Олег, Генега Роман, Малинка Сергій (Коколин Михайло, 61), Кулинин Андрій, Тимків Михайло (Минай Роман, 47)
Голи: Малинка Сергій (1), Тимків Михайло (6, 26, 46), Кобрин Олег (23), Кулинин Андрій (34), Минай Роман (64), Коколин Михайло (70, 72)

Юнаки ФК «Калуш» з двозначним рахунком обіграли своїх однолітків з Коломийського району і також завершили перше коло змагань на мажорній ноті. З погляду на турнірну таблицю – шосте місце підопічних Петра Лесіва залишає для них непогані шанси в боротьбі за медалі юнацького чемпіонату області.

Результати 15-го туру:

«Придністров’я» (Тлумач) – «Оскар» (Підгір’я) – 0:2 (юнаки – 0:2)
«Галичина» (Івано-Франківськ) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 1:1 (0:8)
«Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – «Дністер» (Галич) – 3:2 (3:1)
«Пробій» (Городенка) – «Карпати» (Болехів) – 1:0 (0:3)
«Нафтовик» (Долина) – «Покуття-Євромодуль» (Снятин) – 3:0 (1:0)
«Гуцульщина» (Косів) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 0:5 (0:1)