ФК «Снятин» (Снятин) – ФК «Калуш» (Калуш) 1 : 1 (юнаки 1 : 2 )

8 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Розпочинаємо онлайн трансляцію поединків зі Снятина.

На відміну від Калуша, у Снятині стоіть суха погода, що не вплине на саму гру.

Зараз вийшли на розминку юнацькі команди.

Склад ФК «Калуш» (юнаки): Сидор Юрій, Коновіцький Олег, Лукасевич Олег, Заліський Андрій, Мар’яшко Андрій, Маліборський Ігор, Баландін Олег, Ястремський Артур, Коско Юрій, Заріцький Володимир (К), Котнюх Володимир.

В порівнянні з минулим матчем в нашій команді одна заміна – відсутній центральний захисник Степан Гудак. В основі замість нього вийшов Ігор Маліборський.

Матч розпочався.

5хв. В перші хвилини активніші юнаки зі Снятина. Вже подали перший кутовий. Нагадаю, що юні снятинці чемпіони області минулого року.

12хв. Проходить позиційна боротьба без переваги жодної з команд.

14хв. Перша серйозна атака калушан: Ястремський пройшов лівим флангом подав на Юрія Коско, той скинув на Заріцького Володимира, який пробив по воротах. Не надто сильно.

17хв. Калушани освоїлися на полі суперника, взявши м’яча під свій контроль. Пробивав по воротах здалеку Маліборський Ігор.

20хв. flag_yellow.gif Попередження отримує хтось з гравців господарів, за за фол в центрі поля проти Баландіна.

23хв. Калушани більше часу проводять з м’ячем. Знову дальній удар Маліборського Ігоря.

24хв. Небезпечний штрафний біля наших воріт, відбилися.

27хв. Знову калушани б’ють здалека по воротам, цього разу пробивав Юрій Коско і одразу небезпечна атака у відповідь снятинців. Нападник господарів з вигідної позиції пробив вище воріт

34хв. Подача зі штрафного в район нашої 11-метрової позначки, Сидор Юрій перший на м’ячі. Але наш голкіпер і нападник зі Снятина зіштовхнулись. Обом надають допомогу… Обійшлося без травм.

39хв. Наші подають перший кутовий у матчі, користі з якого не отримали.

Перерва. 0-0. Нелегкий тайм для обох команд.

Розпочався другий тайм. В нашій команді замін немає.

41хв. ball.gif ГОООЛ! Юрій Коско отримує м’яч біля штрафного суперників і викочує під удар Ігорю Маліборському. Так як почав падати дощ, м’яч з відскоком від газону прослизнув в кут воріт. 1-0 на нашу користь.

45хв. ball.gif Снятинці одразу побігли відігруватись, і їм це вдалося. Після серії ударів, які калушани накривали, відбувся постріл в дев’ятку метрів з 15-ти. Сидор спіймати такий м’яч шансів не мав. 1-1.

50хв. flag_yellow.gif Напруга боротьби в матчі набирає обертів. Гравець Снятина після свистка відштовхує руками Коновіцького, за що отримує жовту картку, хоча мало би бути вилучення.

53хв. Момент у калушан. Заріцький виклав м’яч Котнюху по центру воріт, але Володимир не зміг його прийняти і момент втрачено.

61хв. Снятин мав виходити вперед. Повезло.

64хв. Пожежа біля наших воріт. Калушани ледве відбиваються. Хороша гра голкіпера калушан.

68хв. Знову штрафний біля наших воріт закінчується для нас вдало. ФК «Калуш» дуже підсів. Просто облога наших воріт, здається, гравці не знають що робиться. Тільки би не пропустити.

72хв. ball.gif ГОООООЛ!!! Юрій Коско підібрав м’яч у центрі поля, обіграв чотирьох!!! гравців команди суперника і трохи знімає напругу в матчі. 2-1. На нашу користь!

78хв. Снятин просто пішов на штурм наших воріт на останніх хвилини матчу.

80хв. ico_arrow_down.gifico_arrow_up.gif Заміна у команді ФК «Калуш». Заріцького Володимира міняє Бігун Олександр.

80+1хв. ico_arrow_down.gifico_arrow_up.gif Знову заміна у команді ФК «Калуш»: поле покинув Котнюх Володимир, замість нього вийшов Басник Володимир.

80+2хв. Все, фінальний свисток!!! Вимучені три очки калуських юнаків. 2-1. Перемога.

Розпочалась розминка дорослих команд.

Склад ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Микуляк Ярослав, Ляхович Михайло, Третяк Роман, Боднар Олег, Рибатчин Андрій, Сондей Іван, Мельник Орест, Король Андрій (К), Стовбан Любомир.

Запасні: Сорока Юрій, Драган Назарій, Мандрик Володимир, Савчин Василь, Салаш Іван, Петрук Назар.

3хв. Перша небезпечна атака ФК «Калуш». Любомир Стовбан дав м’яч на хід Сондею Івану, який пробив по воротах. Неточно.

10хв. Кутовий біля наших воріт закінчується ударом. Кузів на місці.

13хв. Знову удар по наших воротах – пробивав гравець ФК «Снятин» Скорейко Іван. Наш голкіпер вдало ловить м’яч.

20хв. Снятин активніший. У наших м’яч зовсім не затримується.

22хв. Удар в притул по наших воротах після кутового. Кузів Богдан м’яч відбиває, а ситуацію на лінії воріт розряджає хтось із наших захисників.

24хв. ball.gif ГОООООЛ. Орест Мельник скинув м’яч на хід Стовбану, який обігрує захисника господарів і робить рахунок 1-0 на нашу користь!

29хв. flag_yellow.gif Рибатчин на фланзі обігрує гравця Снятина і його збиває Каралаш Василь, за що й отримує попередження.

32хв. Непезпечний простріл з правого флангу ледь не завершився взяттям воріт. Снятинець Імангулов Дмитро лише трохи не дотягнувся до м’яча.

34хв. Рибатчин самотужки пройшов з центру поля і завдав дуже небезпечного удару. М’яч пройшов поруч зі стійкою.

37хв. Микуляк Ярослав програв боротьбу нападнику господарів Дмитру Тимчуку, який на щастя для нас пробив вище воріт. Дуже небезпечно.

38хв. ico_arrow_down.gifico_arrow_up.gif Заміна у складі ФК «Снятин»: поле покинув Скорейко Іван, замість нього вийшов Филипів Андрій.

41хв. Гостра контратака калушан. Рибатчин Андрій з лівого краю виклав м’яча на ногу Оресту Мельнику, але удар вийшов занадто легким. Момент втрачено.

Перерва.

Розпочався другий тайм.

46хв.ico_arrow_down.gifico_arrow_up.gif По перерві в складі ФК «Калуш» відбулась заміна: замість Микуляка Ярослава, на полі з’явився Мандрик Володимир.

53хв. Калушани більше володіють м’ячем і відповідно більше атакують. Такі собі напівмоменти створили Король, Мельник, Ляхович. Поки що у нас невеличка перевага.

55хв. Спроба удару нападником Снятина Дмитром Імангуловим по наших воротах. Захисники заблокували удар.

58хв. ico_arrow_down.gifico_arrow_up.gif В команді ФК «Калуш» заміна. Поле покинув Андрій Король, замість нього вийшов Савчин Василь.

62хв. Калушани самі собі з нічого створили небезпечний штрафний. Удар Дмитра Імангулова впевнено взяв Кузів.

64хв. ico_arrow_down.gifico_arrow_up.gif Заміна в команді ФК «Снятин». Замість Шинкарика Івана, на поле вийшов Боргун Орест.

65хв. ico_arrow_down.gifico_arrow_up.gif Ще одна заміна у складі ФК «Снятин»: Никифорук Іван вийшов замість Мироняка Романа.

68хв. Кутовий біля наших воріт. Захисники виносять м’яч з власного штрафного майданчика.

72хв. ico_arrow_down.gifico_arrow_up.gif Чергова заміна у ФК «Снятин». Поле покинув Коваленко Микола, за газон вийшов Завершенюк Олександр.

74хв. Дуже небезпечний удар завдавав снятинець Каралаш Василь. Якби влучив в рамку воріт, Кузів би не виручив.

79хв. Удар Стовбана – м’яч пройшов трохи вище. Калушани стараються збити темп матчу.

80хв. Удар по воротах господарів в активі Василя Савчина. На місці був голкіпер і капітан Снятина Федоров.

84хв. Небезпечна атака снятинців. Володимир Мандрик в останній момент вибив “шкіряного” на кутовий.

88хв. ico_arrow_down.gifico_arrow_up.gif Чергова заміна в ФК «Калуш». Замість Андрія Рибатчина, на поле вийшов Назар Петрук.

89хв. Небезпечний простріл завершував ударом снятинець Рихло. Нашим просто пощастило.

90хв. Суддя додав 4 хвилини.

90+2хв. ball.gif Необов’язковий фол Мандрика на куті штрафного майданчика. Після подачі, м’яч застрягає в нашій штрафній – захисники виносять, але прямо на снятинця Гаврилюка Степана, який вколочує його в сітку наших воріт. 1-1.

90+3хв. Кутовий біля наших воріт.

90+4хв. Фінальний свисток. Втрачена перемога.