ФК “Калуш” – “Пробій” – 2:2 (юнаки – 2:1)

ФК «Калуш» (Калуш) – «Пробій» (Городенка) – 2:2 (0:2)

17 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Левко Володимир (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Юзик Віктор (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Шевчук Мирослав (с. Крилос, Галицький р-н), Дубінський Ігор (м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Дяченко Микола (с. Боднарів)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Ляхович Михайло, Драган Андрій, Микуляк Ярослав (Луцан Тарас, 68), Драган Назарій, Боднар Олег, Мельник Орест, Савчин Василь, Король Андрій (К), Стовбан Любомир

«Пробій»: Мегдиник Володимир, Матієк Петро, Сочка Андрій, Білик Ігор, Шевчук Василь (К), Яремчук Андрій (Петришин Тарас, 84), Гультай Володимир, Роже Тібо, Страховський Сергій, Соколишин Ярослав, Осадчук Роман

Голи: Луцан Тарас (73), Король Андрій (75) – Соколишин Ярослав (21), Шевчук Василь (39, з пенальті)

Попередження: Стовбан Любомир (87) – Сочка Андрій (32), Роже Тібо (83)

Господарі поля досить обнадійливо розпочали гру. Особливою активністю відзначався лівий фланг калуської атаки, проте ні Василю Савчину, ні Любомиру Стовбану не вдалося влучними ударами завершити комбінації своєї команди. На 21-й хвилині «Пробій» несподівано вийшов вперед, коли грубо помилився центральний захисник калуської команди Ярослав Олевич – Соколишин опинився сам перед воротами і спокійно переграв Богдана Кузіва. 0:1. А наприкінці першого тайму гості забили вдруге: Василь Шевчук пройшов правим флангом і прострілив вздовж воріт. Калуські захисники нечемно повелися з Ярославом Соколишиним і капітан гостей, пробиваючи з 11-метрової позначки, не схибив – 0:2.
Гра у калушан, як то кажуть, не йшла – досить часто наші гравці втрачали м’яч і падали на рівному місці, напевне, не вгадавши з взуттям. Не маючи зручних нагод для того, щоб відігратись, вони зловживали індивідуальними діями і не створювали особливих проблем захисникам гостей, а в центрі поля домінував камерунський легіонер городенківської команди Роже Тібо Муамгюе Муамгюе. Лише в доданий арбітром до перерви час на ударній позиції опинився Стовбан, але замість того, щоб вдарити по воротах, Любомир затіяв перепасовку з партнером.
В другому таймі господарі заграли значно активніше, і на його початку пристрілювались по воротах Володимира Мегдиника з далекої відстані Король і Стовбан. На 59-й хвилині Назарій Драган стрімко увірвався в штрафний майданчик з правого флангу, але не зумів виконати точну передачу на своїх партнерів. Гості огризнулись моментом Василя Шевчука, та він не влучив з вигідної позиції. У калушан зі штрафного небезпечно пробивав Ярослав Микуляк, а з ударом Андрія Короля в ближній кут воріт Мегдиник впорався.
На 68-й хвилині матчу Юрій Маляр провів заміну, яка і виявилась вирішальною: на полі з’явився Тарас Луцан і майже одразу, підключившись в атаку, захисник калушан зумів скоротити рахунок, пробивши сильно і точно у верхній кут воріт. Ще через дві хвилини рахунок на табло вже був рівним, коли Андрій Король ударом головою спрямував другого м’яча в сітку воріт гостей. Кінцівка пройшла в безперервних атаках господарів і глядачі, які в перерві лише мріяли про нічию, вже рахували втрачені моменти, що могли принести перемогу їхній команді. Гра так і завершилась з рахунком 2:2, і ця нічия стала вже сьомою для калушан і четвертою у домашніх матчах.

Непростим виявився поєдинок для юнаків ФК «Калуш». Напевне, згадуючи про легку перемогу в матчі першого кола з рахунком 6:0, калушани не зуміли як слід налаштуватись на домашню гру, і в першому таймі виглядали не зовсім привабливо. Їх опоненти з Городенки, які кардинально оновили свій склад, не використали декілька зручних нагод для того, щоб відкрити рахунок. Натомість господарі вийшли вперед завдяки зусиллям свого капітана Володимира Заріцького, який сам заробив і реалізував пенальті. А на початку другого тайму калушани взагалі залишились в меншості, коли за відмашку вилучення отримав Олег Лукасевич. Правда після цього наші юнаки не тільки вдало оборонялись, але й змогли подвоїти перевагу після удару Ігоря Маліборського. Все, на що спромоглися гості – це забити на останніх хвилинах гол престижу. Отже, нелегка перемога 2:1, яка вивела юнацьку команду ФК «Калуш» на друге місце в турнірній таблиці.

ФК «Калуш» (юнаки): Сидор Юрій, Гудак Степан, Заліський Володимир, Коновіцький Олег, Лукасевич Олег, Ястремський Артур (Бігун Олександр, 71), Баландін Олег, Маліборський Ігор (Федоришин Василь, 73), Заріцький Володимир (К), Котнюх Володимир (Басник Володимир, 77), Коско Юрій

Голи: Заріцький Володимир (67, з пенальті), Маліборський Ігор (70)

Вилучення: Лукасевич Олег (52)