ФК «Турка» (Турка) – ФК «Калуш» (Калуш) – 2:2 (1:1)

18-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Спостерігач арбітражу ІФФФ: Попадинець Петро (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Вовчок Ярослав (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Іванців Володимир (с. Камінна, Надвірнянський р-н) і Шуляр Едуард (м. Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Присяжнюк Максим (м. Надвірна)

ФК «Турка»: Мегдиник Володимир, Гнатюк Ярослав, Маковійчук Назарій, Максим’юк Дмитро (Червінський Василь, 79), Коломийчук Любомир (Дмитрук Василь, 69), Боледзюк Василь (Маковійчук Валентин, 39), Крамар Ігор (Тепчук Олег, 74), Маковійчук Василь (К), Іваничук Петро, Карач Василь, Телепчук Петро

ФК «Калуш»: Михалевич Олександр, Ковальчук Тарас, Микуляк Ярослав (К), Коско Юрій, Гудак Степан (Генега Роман, 64), Николишин Тарас, Мельник Орест, Павлів Остап, Лаврінок Василь (Корчемкін Микита, 58), Пштир Роман, Хомин Володимир

Голи: Максим’юк Дмитро (36), Маковійчук Назарій (84) – Пштир Роман (33, 85)

Попередження: Маковійчук Василь (56), Маковійчук Валентин (90) – Мельник Орест (31, 34), Павлів Остап (41), Пштир Роман (60)

Вилучення: Гнатюк Ярослав (17) – Мельник Орест (34)

Гру в Турці Коломийського району проти місцевої команди ФК «Калуш» розпочав надзвичайно впевнено. На початку першого тайму захисник господарів недозволеним прийомом обірвав вихід Володимира Хомина віч-на-віч з голкіпером. І невдовзі гості реалізували чисельну більшість – свій черговий м’яч забив кращий бомбардир калушан Роман Пштир.
Та перед самою перервою зайва нервозність захисників і голкіпера Михалевича вилилась у пропущений гол. До того ж, підвів товаришів по команді Орест Мельник, який протягом трьох хвилин встиг заробити два попередження.
В рівних складах господарі заграли значно веселіше і навіть повели у рахунку на 84-й хвилині. Рятівним для калушан став другий гол Пштиря – Роман вчасно опинився на м’ячі і чітким ударом вразив ворота ФК «Турка». Таким чином результативна перестрілка в Турці завершилась бойовою нічиєю – 2:2!

Відео: клубний канал ФК «Калуш»

Результати матчів 18-го туру:

ФК «Битків» (Битків) – «Карпати» (Болехів) – 6:2
«Нафтовик» (Долина) – «Бескид» (Надвірна) – 1:0
«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Гал-Вапно» (Галич) – 1:1
Голи: Кащій Микола (54) – Барчук Роман (71)
«Придністров’я» (Тлумач) – «Тепловик» (Івано-Франківськ) – 3:2
«Вихор» (Ямниця) – «Карпати» (Коломия) – 0:3

Галич також оступився в Брошнів-Осаді, а після чергової втрати очок в спину ФК «Калуш», окрім «Гал-Вапна», “дихає” також і «Колос Городенківщини». Таким чином, наступної неділі поєдинок підопічних Петра Лесіва з суперниками із Городенки обіцяє стати справжньою битвою за шість турнірних очок.