“Придністров’я” (Тлумач) – ФК “Калуш” – 2:2 (юнаки – 0:8)

«Придністров’я» (Тлумач) – ФК «Калуш» (Калуш) – 2:2 (1:0)

21-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Лаврів Олексій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Шевчук Мирослав (с. Крилос, Галицький р-н) і Морозюк Богдан (м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Мацько Дмитро (м. Івано-Франківськ)

«Придністров’я»: Борсук Євгеній, Красій Василь, Шифир Роман, Синишин Василь (К), Француз Василь, Щербина Василь, Питльований Олег, Сікач Микола, Слободян Михайло (Вікарюк Олег, 77), Калитка Михайло, Рій Володимир

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Новицький Андрій, Драган Назарій, Коско Юрій, Мельник Орест, Драган Андрій (Асаре Гідеон Аддай, 46), Януш Орест, Лаврінок Василь, Стовбан Любомир (Ковальчук Тарас, 46), Головінський Любомир (Борте Густав, 46)

Голи: Рій Володимир (40), Француз Василь (50, з пенальті) – Лаврінок Василь (51, 69)

Попередження: Калитка Михайло (29), Сікач Микола (90+3) – Мельник Орест (25), Драган Назарій (49), Новицький Андрій (85), Ковальчук Тарас (90+3)

ФК «Калуш» не зрадив своїй традиції у виїзних поєдинках і привіз дорогоцінне очко з Тлумача. Щоправда, цього разу підопічним Романа Драгана відверто пощастило, адже вони були дуже близькими до другої гостьової поразки в цьому сезоні. Для читачів нашого сайту повідомимо деякі подробиці матчу.
Господарі вкрай агресивно провели поєдинок і вже на п’ятій хвилині другого тайму табло місцевого стадіону «Колос» висвічувало 2:0 на користь «Придністров’я». Врятуватись ФК «Калуш» допоміг швидкий гол у відповідь – розвівши з центра поля, гості кинули у прорив Василя Лаврінка. Перший його удар Євгеній Борсук відбив, проте повторним дотиком дев’ятий номер калушан таки увігнав м’яча в сітку.
В останній день трансферного вікна ФК «Калуш» вніс до своєї заявки кількох темношкірих легіонерів з Гани, які навчаються в одному з вищих учбових закладів Івано-Франківська. Двоє з них з’явились на полі в другому таймі матчу з «Придністров’ям», і якраз нестандартні індивідуальні дії Гідеона Асаре допомогли Лаврінку на 69-й хвилині зрівняти рахунок.

«Придністров’я-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 0:8 (0:2)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Рисей Олег, Романів Артур (К) (Шийко Микола, 48), Куцела Юрій, Катола Микола, Ліщинський Юрій (Устінський Іван, 52), Кобрин Олег, Генега Роман (Коколин Михайло, 41), Овчар Володимир (Палько Андрій, 59), Малинка Сергій (Антонюк Олег, 59), Кулинин Андрій, Тимків Михайло (Минай Роман, 41)
Голи: Тимків Михайло (4), Кулинин Андрій (17), Кобрин Олег (26, 30), Рисей Олег (38, з пенальті), Минай Роман (54), Антонюк Олег (61), Палько Андрій (78)

А для молодіжного складу ФК «Калуш» візит до Тлумача взагалі виявився легкою прогулянкою. Відвантаживши господарям вісім сухих м’ячів, команда Петра Лесіва продовжує гонитву за лідерами юнацького заліку. Зустріч з одним із них відбудеться наступної неділі в Калуші, куди завітає «Тепловик-ДЮСШ №3» з обласного центру.