ФСК “Енергія” (Бурштин) – ФК “Калуш” – 2:1 (1:1)

«Енергія» (Бурштин) – ФК «Калуш» (Калуш) – 2:1 (1:1)

Кубок області з футболу (попередній етап)

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Садловський Михайло (Тисменицький р-н)

Асистенти: Карнаух Віталій і Кущ Ярослав (обидва – м. Івано-Франківськ)

«Енергія»: Луцаєв Роман, Тимків Ігор (К), Щепанський Ігор, Драган Олег, Іванків Андрій, Гетьман Василь (Пендерецький Ярослав, 70), Стецьків Роман, Купчев Володимир, Гриців Тарас, Мельник Ярослав (Кашуба Андрій, 84), Товстий Микола (Качанівський Сергій, 90+2)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Питльований Олег, Коско Юрій, Яцущак Святослав (Ковальчук Тарас, 43), Боднар Олег, Мельник Орест, Антоник Роман (Коновіцький Олег, 40), Павлів Юрій (Мельниченко Микола, 52), Король Андрій (Гудак Степан, 62), Стефанюк Ростислав

Голи: Товстий Микола (39), Купчев Володимир (47) – Стефанюк Ростислав (9)

Попередження: Мельник Ярослав (82) – Олевич Ярослав (77), Мельник Орест (77), Стефанюк Ростислав (90)

ФК «Калуш», який вдруге поспіль проводив виїзну гру в Бурштині, активно розпочав кубковий матч проти місцевої «Енергії». Гості вже на першій хвилині виконали два кутових, на що господарі відповіли небезпечним ударом Романа Стецьківа з далекої відстані. Лік забитим м’ячам був відкритий вже на 9-й хвилині, коли Ростислав Стефанюк уник штучного офсайду і, вийшовши на побачення з Луцаєвим, відправив м’яча в сітку воріт.
Забитий гол мабуть занадто рано заспокоїв наших гравців, бо ініціатива потроху почала переходити до бурштинської команди. Особливо багато браку припускались калушани в середині поля, натомість півзахисники «Енергії» краще контролювали м’яч і все наполегливіше шукали шляхи до воріт суперника. На 15-й хвилині після флангового прострілу виникло замішання в штрафній гостей і серія ударів мало не закінчилась для них пропущеним голом.
Гостро діяв на вістрі атаки креативний нападник «Енергії» Микола Товстий. В одному з епізодів він виграв забіг у Ярослава Олевича, але того підстрахував Богдан Кузів, який в стрибку заволодів м’ячем в ногах у форварда. На 35-й хвилині хтось з “енергетиків” потужно пробив метрів з 30-ти – Кузів перевів на кутовий, відбулась подача і удар головою – лише поперечка воріт врятувала ФК «Калуш». Логічним завершенням зусиль господарів став слаломний прохід Товстого і точний удар в нижній кут воріт – 1:1.
Після перерви малюнок гри мало змінився, до того ж бурштинській команді вдалось швидко вийти вперед: ніхто не зреагував на діагональну передачу в штрафну з лівого флангу і Володимир Купчев в дотик розстрілює Богдана Кузіва – 2:1. Ще за кілька хвилин міг відзначитись Тарас Гриців, який бив з близької відстані, проте голкіпер гостей якимось дивом на цей удар зреагував.
Калушани продовжували грати пасивно, запам’ятався лише постріл Ореста Мельника зі штрафного, але з ним легко впорався Роман Луцаєв. На 57-й хвилині вже традиційний рейд Миколи Товстого ледь не завершився голом, та після його удару м’яч пройшов зовсім поруч з боковою стійкою. В іншому епізоді форвард пробивав вже набагато точніше, проте калушан вкотре виручив воротар.
Коли до закінчення ігрового часу залишалось двадцять хвилин, гості провели останні заміни і зуміли перевести гру на половину поля суперника, але до небезпечних моментів діло не доходило. Бурштинська команда грамотно оборонялась і якусь надію на успіх могли вселяти хіба що стандарти. Так, після кутового на останніх хвилинах пройшов удар головою від Ярослава Олевича, який потряс хрестовину воріт. А вже в доданий арбітром час після вкидання з ауту м’яч залетів до самої лінії воріт, калушани двічі били з близької відстані, але не змогли пробити стіну з захисників «Енергії». В підсумку – 2:1 і ФК «Калуш» вкотре за останні роки припиняє похід за кубком на одному з перших етапів розіграшу.