ФК «Калуш» (Калуш) – «Дністер» (Галич) – 2:1 (2:1)

16-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Кобиляк Ярослав (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Лаврів Олексій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Остапчук Роман і Садловський Михайло (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Липецький Петро (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Драган Назарій, Новицький Андрій, Коско Юрій, Мельник Орест, Драган Андрій (Микуляк Ярослав, 81), Януш Орест, Лаврінок Василь (Боднар Олег, 90), Стовбан Любомир, Головінський Любомир (Ковальчук Тарас, 65)

«Дністер»: Бендер Андрій, Гаврилишин Віталій, Прокоп Володимир (Калапач Ігор, 46), Вовчук Ярослав, Воробець Тарас, Іванишин Юрій, Кицька Ярослав (Гаврон Тарас, 87), Вовчук Юрій (К), Деренюк Ярослав, Гуменюк Вадим (Космірак Андрій, 67), Данів Назарій

Голи: Стовбан Любомир (6), Драган Андрій (17) – Данів Назарій (39)

Попередження: Деренюк Ярослав (19), Гаврилишин Віталій (38)

Калушани активно розпочали матч і доволі швидко забезпечили собі комфортну перевагу. Вже на шостій хвилині фірмовий прохід лівим флангом і подачу від Ореста Януша ударом головою завершував Василь Лаврінок. З цією загрозою Андрій Бендер впорався, проте на добиванні результативно зіграв Любомир Стовбан. А за десять хвилин по тому Андрій Драган у притаманній йому манері продавив захисників і відзначився вдруге – 2:0.
Та як з’ясувалось потім, легкість, з якою калушани забивали м’ячі, була оманливою. Гості показали себе доволі непростим опонентом, і поступово «Дністер» прибрав ініціативу до своїх рук. Низка гострих моментів поблизу воріт Богдана Кузіва завершилась провалом в центрі, і залишений без опіки Назарій Данів скорочує рахунок.
Другий тайм відзначився в’язкою непоступливою боротьбою на усіх ділянках поля. Поступово такий футбол зовсім виснажив обидві команди, і в останні хвилини темп поєдинку різко впав. Прагнучи зберегти переможний рахунок, тренер ФК «Калуш» зняв з гри Любомира Головінського і Андрія Драгана, випустивши гравців захисного плану, і таки домігся свого.

ФК «Калуш-юнаки» – «Дністер-юнаки» – 1:0 (1:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Телько Андрій, Шийко Андрій, Король Андрій (Овчар Володимир, 29), Куцела Юрій, Ліщинський Юрій (Палько Андрій, 52), Кобрин Олег (К), Генега Роман (79), Мандрик Віталій (Минай Роман, 59), Малинка Сергій, Кулинин Андрій, Тимків Михайло, Антонюк Олег, 71)
Голи: Малинка Сергій (26)
Попередження: Кобрин Олег (40)

Набагато важчим для господарів, ніж очікувалось, виявився матч проти юнаків з Галича. Перший тайм пройшов під диктовку підопічних Петра Лесіва і завершився мінімальною перевагою ФК «Калуш». В другій половині протистояння активнішими були вже гості, які мали декілька потенційних гольових моментів. Найбільш небезпечним з них виявився удар на 65-й хвилині, що потряс поперечку калуських воріт.