“Карпати” (Коломия) – ФК “Калуш” 2:1 (юнаки – 0:0)

«Карпати» (Коломия) – ФК «Калуш» (Калуш) – 2:1 (0:1)

6 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Лаврів Олексій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Герега Володимир (м. Івано-Франківськ), Садловський Михайло (м. Тисмениця)

Резервний арбітр: Попух Михайло (м. Івано-Франківськ)

«Карпати»: Раковіца Василь (К), Огаль Василь, Кавінський Василь, Писляр Вадим, Климус Петро, Михайлів Олег (Столярчук Ігор, 33, Червінський Василь, 72), Гаврилюк Роман, Крохмалюк Олександр (Бужак Валентин, 90+3), Ткачук Михайло, Ткачук Олександр, Щеглюк Іван

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Микуляк Ярослав, Третяк Роман, Ляхович Михайло, Боднар Олег, Мельник Орест, Рибатчин Андрій, Сондей Іван, Стовбан Любомир, Король Андрій (К) (Петрук Назар, 77)

Голи: Ткачук Олександр (62, з пенальті), Щеглюк Іван (69) – Стовбан Любомир (25)

Попередження: Писляр Вадим (45), Крохмалюк Олександр (68) – Боднар Олег (54), Рибатчин Андрій (72), Петрук Назар (79)

Господарі одразу ж спробували розхитати оборону ФК «Калуш», в центрі якої замість травмованого Володимира Мандрика в парі з Олевичем грав Микуляк. Особливо небезпечними були перша і десята хвилини, а на 12-й після удару Олександра Крохмалюка м’яч пройшов поруч із боковою стійкою.
Перший свій удар по воротах господарів калушани нанесли десь на 18-й хвилині, коли пробивав Іван Сондей. Ще через три хвилини впритул розстрілював Раковіцу Михайло Ляхович, але той дивом зреагував. Та вже в наступній атаці Любомир Стовбан видряпав м’яч у захисників і наніс прицільний удар метрів з 25-ти. 0:1
Пропустивши гол коломияни всією командою кинулись відігруватися. Дуже близьким до мети був Іван Щеглюк – після його удару з відскоку м’яч просвистів біля верхнього кута калуських воріт. Захопившись атаками, карпатівці пропустили контрвипад ФК «Калуш»: Андрій Рибатчин вивів один на один з Раковіцею Любомира Стовбана, але вдруге переграти голкіпера тому не вдалося.
Кінцівка першого тайму була за гостями, а «Карпати» виглядали не досить привабливо. Та попереду був ще другий тайм, який розпочався силовим натиском коломиян. 50-а хвилина – Олександр Ткачук впритул розстрілює Богдана Кузіва, той на місці. На 62-й хвилині суддя зустрічі вгледів порушення в діях голкіпера калушан і показав на “точку”. Сумнівний пенальті, і Олександр Ткачук зрівнює рахунок – 1:1.
Пропущений м’яч вплинув на гравців ФК «Калуш», як холодний душ: їх ігровий організм розладнався. Правда за інерцією виник ще один момент з виходом до воріт Сондея і Стовбана, та дивіденди від цього отримали господарі – стрімка атака у відповідь і ніким не прикритий Іван Щеглюк забиває другий м’яч у ворота Кузіва. 2:1.
У гостей ще було хвилин двадцять щоб відігратися, але їм не вистачило в першу чергу характеру. В команді не знайшлося футболіста, який зумів би повести за собою партнерів, а досвідчені гравці «Карпат» уміло гасили наступальні дії калушан в центрі поля, раз за разом відповідаючи гострими контратаками. Отже перша осічка в сезоні, з якої треба зробити належні висновки, бо чемпіонат тільки розпочався.