ФК «Калуш» (Калуш) – «Карпати» (Болехів) – 2:0 (0:0)

22-й тур чемпіонату області з футболу. Перша ліга

Інспектор і делегат ІФФФ: Геренда Євгеній (м. Калуш)

Арбітр: Садловський Михайло (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Романюк Анастасія і Шевчук Мирослав (обидва – м. Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Луцький Олег (с. Боднарів, Калуський р-н)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Коско Юрій, Гладенький Віталій (Гудак Степан, 48), Николишин Тарас, Ковальчук Тарас (Мельник Орест, 46), Павлів Остап, Генега Роман (Хомин Володимир, 50), Пштир Роман, Лаврінок Василь (Микуляк Ярослав, 63), Корчемкін Микита (Кулинин Андрій, 63)

«Карпати»: Чалий Назарій, Коблянський Олег, Гнатів Руслан, Кобза Роман, Пульків Остап (К), Бриковський Дмитро, Куриляк Юрій,
Горбунов Дмитро, Турок Святослав-Іван, Корольков Дмитро, Дорош Артур (Лазурак Роман, 77)

Голи: Кулинин Андрій (82), Пштир Роман (90+3)

Попередження: Павлів Остап (88) – Горбунов Дмитро (20), Кобза Роман (71)

Гості, які в першому колі відібрали у ФК «Калуш» два очки, кардинально змінили свій склад. В порівнянні з тим матчем в Болехові, у футболках «Карпат» на поле вийшли одинадцять нових футболістів, більшість з яких склали гравці 1996-1999 року народження.
Незважаючи на такі переміни, матч вийшов для калушан нервовим, хоча в першому таймі господарі й створили певний тиск на ворота суперника. Декілька небезпечних ударів традиційно завдав кращий бомбардир команди Роман Пштир, а після гри головою капітана ФК «Калуш» Ярослава Олевича м’яч потрапив у поперечину.
Практично увесь ігровий час «Карпати» чи не повним складом відіграли в захисті, дозволивши калушанам провести лише одну стрімку атаку. Прохід лівим флангом на 31-й хвилині завершився передачею в район 11-метрової позначки, але Микита Корчемкін з вигідної позиції схибив.
Здавалось, після перерви господарі лише посилять наступ, та друга сорокап’ятихвилинка несподівано розпочалась з активних дій гравців болехівської команди. Наступальний порив ФК «Калуш» кудись зник, і Петро Лесів вимушений був вдатись до ротації складу.
Таке рішення тренера одразу ж додало калушанам швидкості, і врешті решт принесло результат. Моторний Степан Гудак в чергове навісив з флангу, а інший гравець, що також вийшов на заміну – Андрій Кулинин, головою підрізав плямистого кут воріт. А “добив” деморалізованих гостей Роман Пштир вже на останній доданій хвилині матчу.

Результати інших матчів 22-го туру:

«Колос Городенківщини» (Городенка) – «Бескид» (Надвірна) – 3:1
ФК «Турка» (Турка) – «Гал-Вапно» (Галич) – 1:3
«Придністров`я» (Тлумач) – «Карпати» (Коломия) – 2:3
ФК «Битків» (Битків) – «Вихор» (Ямниця) – 6:0
«Нафтовик» (Долина) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 0:2

Наступний 23-й тур відбувся вже у четвер. Коломийські «Карпати» після прогнозованої перемоги над ФК «Турка» достроково завоювали золоті медалі чемпіонату області. А нас насамперед цікавила гра в Галичі, де зустрічались «Гал-Вапно» і «Колос Городенківщини». На старті цього поєдинку господарі вели 2:0, але городенківці зуміли перехопити ініціативу і схилили шальки терезів на свою користь. Калушани свій матч з «Бескидом» зіграють у неділю, бо у Надвірній в того дня грав ФК «Битків» з «Карпатами» (Брошнів-Осада).