ФК «Битків» (Битків) – ФК «Калуш» (Калуш) – 2:0 (1:0)

16-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Шуляр Едуард (м. Тлумач) і Гудима Микола (м. Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Іванців Володимир (с. Камінна, Надвірнянський р-н)

ФК «Битків»: Губарь Дмитро, Калитка Михайло (Мотрук Василь, 87), Бойків Андрій, Слободян Михайло, Красій Василь, Стасюк Андрій, Питльований Олег (Хавлюк Олександр, 80), Кудринський Андрій, Блонський Владислав, Гринюк Назарій (Поліщук Олег, 68), Максим’юк Іван (К) (Гандзюк Василь, 89)

ФК «Калуш»: Михалевич Олександр, Микуляк Ярослав (Гудак Степан, 58), Олевич Ярослав (К), Подоляк Роман, Коско Юрій, Ковальчук Тарас (Гришак Ростислав, 75), Мельник Орест (Генега Роман, 64), Пштир Роман (Кулинин Андрій, 78), Павлів Остап, Хомин Володимир, Лаврінок Василь

Голи: Максим’юк Іван (32, з пенальті, 48)

Попередження: Слободян Михайло (3) – Микуляк Ярослав (31)

На тлі розмов про відродження футболу в Калуші, чомусь пригадався 2003 рік, коли тренери обох команд в складі «Лукору» стали переможцями другої ліги чемпіонату України. Петро Лесів був тоді капітаном, а Олег Вікарюк – кращим бомбардиром калуської команди…
Та ті часи вже в минулому, а в поточному чемпіонаті області колишні одноклубники розміняли очки – поєдинок першого кола на «Хіміку» приніс ФК «Калуш» перемогу з рахунком 3:0, а в своєрідній “грі-відповіді” вже ФК «Битків» реваншувався, вигравши з різницею у два м’ячі.
Матч відбувся в Надіврній на стадіоні «Нафтовик», де крім битківчан свої домашні зустрічі проводить ще й надвірнянський «Бескид». Тому газон футбольного поля, враховуючи погодні умови, перебував у жалюгідному стані.
Для гостей гра не склеїлась вже зі стартових хвилин – передачі вкрай рідко знаходили адресата, а гравці ніяк не могли приборкати м’яч. Натомість місцеві футболісти вибрали просту тактику, просто вибиваючи в напрямку фактурного Івана Максим’юка, який вів наполегливу силову боротьбу з калуськими оборонцями.
Такий раціональний футбол приніс Биткову, хоч і не без допомоги калушан, потрібний результат. На 32-й хвилині просто таки дитячих помилок припустились Микуляк з Ковальчуком: один необгрунтовано сфолив на своїй половині поля, а інший – перечепив у штрафній Максим’юка, і “постраждалий” чітко пробив з позначки.
Здавалось, після перерви гості спробують змінити перебіг зустрічі, але вийшло якраз навпаки: Іван Максим’юк обікрав досвідченого Подоляка і вдруге розібрався з голкіпером ФК «Калуш» Михалевичем – 2:0.
Після цього калушани помітно оживились, і навіть створили декілька перспективних моментів біля воріт господарів, проте втілити їх в голи не дозволив рівень індивідуальної майстерності.

Відео: ФК «Калуш»

Ця прикра поразка завадила калуській команді підібратись ближче до Коломиї, яка несподівано вдома програла «Гал-Вапну» в додатковий час. Натомість галичани вже впритул наблизились до ФК «Калуш» і навіть вийшли вперед за втраченими очками.