Непроста перемога калушан над «Нафтовиком»

ФК «Калуш» (Калуш) – «Нафтовик» (Долина) – 2:0 (0:0)

15-й тур чемпіонату області з футболу. Перша ліга

Спостерігач арбітражу ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Романюк Анастасія (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Дідушицький Ігор (м. Івано-Франківськ) і Геник Ігор (м. Коломия)

4-й арбітр: Будункевич Мар’ян (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Михалевич Олександр, Подоляк Роман (Гришак Ростислав, 78), Олевич Ярослав (К), Гладенький Віталій (Пштир Роман, 46), Микуляк Ярослав (Гудак Степан, 75), Николишин Тарас, Ковальчук Тарас (Мельник Орест, 46), Коско Юрій, Генега Роман (Корчемкін Микита, 78), Павлів Остап, Лаврінок Василь (Кулинин Андрій, 57)

«Нафтовик»: Гала Микола, Бабінчук Михайло, Громоляк Назар, Вецко Сергій (Штеньович Віктор, 70), Ярич Назарій, Соловйов Олег, Жмуркевич Андрій, Сокирко Віталій, Шатковський Олег (К), Халацький Сергій, Білогубка Юрій (Матіїшин Назарій, 75)

Голи: Подоляк Роман (48), Пштир Роман (62)

Попередження: Николишин Тарас (38), Пштир Роман (54) – Соловйов Олег (42)

Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі. Правда, калушани більше ігрового часу володіли м’ячем, але технічний брак, шаблонність дій і відсутність гостроти в атаці не дозволили господарям втілити територіальну перевагу в голи.
Натомість «Нафтовик» час від часу турбував калуську оборону. Так, вже на 6-й хвилині Олег Соловйов досить небезпечно пробив по воротах, а згодом прорвався по центру Халацький і свою майстерність довелось демонструвати Олександру Михалевичу.
Своїми конструктивними діями виділявся півзахисник ФК «Калуш» Павлів. В одному з моментів він завдав удару з кута воротарського майданчика – Микола Гала виявився на місці, а на 23-й хвилині зі стандарту Остап влучив у поперечину.
Те, що погано виходило у гравців калуської атаки, зробив Роман Подоляк. На старті другого тайму наш захисник, як і у попередньому матчі з брошнівськими «Карпатами», потужно пробив метрів із сорока. М’яч описав дугу і опустився в сітку. 1:0!
Після цього гості спробували активізувати свої наступальні дії, але моменти виникали лише поблизу воріт «Нафтовика». Знову Павлів зі штрафного цілив в дев’ятку, але Гала виручив. Майже одразу ж диспетчер калушан вчасно віддав передачу на хід Роману Пштирю і той майстерно пробив повз голкіпера. 2:0.
Ще в одній із атак господарі повинні були збільшувати рахунок, коли беззаперечно кращий у складі калушани Остап Павлів вийшов віч-на-віч з голкіпером і вирішив віддати передачу на Василя Лаврінка, та тому пробити завадили захисники.

Відео: ФК «Калуш»