«Газовик» (Богородчани) – ФК «Калуш» (Калуш) – 2:0 (1:0)

21-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

22 вересня 2013 – 16.00, с.м.т. Богородчани, стадіон ім. М. Поворозника, +17°С, 350 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Ольшанецький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Колюшко Максим (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Шевчук Мирослав (с. Крилос, Галицький р-н) і Дідушицький Ігор (м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Липецький Петро (м. Івано-Франківськ)

«Газовик»: Макогон Михайло (К), Клебан Ігор, Данищук Віктор, Канюк Андрій, Маковійчук Василь, Руснак Роман (Томин Тарас, 73), Долотко Ігор (Павлюк Іван, 88), Барчук Віктор (Яцишин Дмитро, 80), Боришкевич Володимир, Микуляк Олександр (Тащук Олег, 90), Стоцький Роман

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Микуляк Ярослав, Фітковський Тарас, Яловий Роман, Боднар Олег, Питльований Олег, Драган Андрій, Савчин Василь, Денега Богдан (Коско Юрій, 90), Король Андрій (К) (Стовбан Любомир, 46)

Голи: Боришкевич Володимир (27, 67, з пенальті)

Попередження: Микуляк Ярослав (6), Король Андрій (6), Фітковський Тарас (49), Олевич Ярослав (60)

Останні зустрічі з «Газовиком» складаються для ФК «Калуш» невдало. В минулому році наша команда двічі програла – 0:3 і 0:4, а матч першого кола сезону-2013 в Калуші взагалі не відбувся і господарям було зараховано технічну поразку. Продовжилась подібна тенденція і в останньому турі, проте цього разу калушани зіграли достойно.
Через перебір жовтих карток пропускав гру Орест Мельник і, можливо тому, в центрі поля гості виглядали блідо. До перерви беззаперечна перевага Богородчан втілилась в гол, який зі стандарту забив Володимир Боришкевич. Єдиний момент у ФК «Калуш» мав Богдан Денега, котрий підхопив невдало вибитий Макогоном м’яч і відправив його у вже порожні ворота, проте свого голкіпера вчасно підстрахував досвідчений Ігор Клебан.
Цікавіше розгортались події на початку другого тайму. Спочатку боковий арбітр відмінив гол, який провів Василь Савчин, вгледівши у нашого гравця положення “поза грою”. А згодом Максим Колюшко вирішив призначити 11-метровий після порушення на лінії штрафного майданчика – так рахунок став 2:0 і долю матчу було вирішено.
Черговим суперником калушан стане угринівський «Сокіл», який в цьому сезоні є стабільним постачальником очок для всіх команд-учасниць чемпіонату. Визначальними ж для ФК «Калуш» будуть наступний виїзд в гості до ФК «Снятин» і домашня гра з долинським «Нафтовиком».

Юнацька команда ФК «Калуш» дала справжній бій лідеру. Пропустивши від юнаків «Газовика» вже на 20-й хвилині, калушани в середині другого тайму зуміли відігратися після розіграшу стандарту і вдалих дій Олександра Мельника. А на останніх хвилинах, провівши ряд небезпечних контратак, могли навіть здобути перемогу.

Склад ФК «Калуш» (юнаки): Сидор Юрій, Іваницький Ярослав, Федоришин Василь, Коновіцький Олег (К), Маліборський Валерій, Борщ Володимир (Семчук Юрій, 80), Романів Артур, Мельник Олександр, Бігун Олександр, Федорин Ростислав (Малинка Сергій, 72), Басник Володимир (Кобрин Олег, 68)
Гол: Мельник Олександр (63)
Попередження: Коновіцький Олег (22), Романів Артур (37)

Результати матчів 21-го туру:

«Сокіл» (Угринів) – «Славія» (Отинія) – 0:4 (юнаки – +:-)
ФК «Снятин» (Снятин) – МФК «Тепловик» (Івано-Франківськ) – 1:1 (0:4)
«Нафтовик» (Долина) – «Гал-Вапно-Енергетик» (Галич) – 0:1 (0:0)
«Карпати» (Коломия) – «Карпати» (Яремче) – 7:1 (3:3)

Матч в Тлумачі між «Придністров’ям» і «Кроно-Карпатами» взагалі не закінчився: за рахунку 2:2 на 90-ій хвилині гру було зупинено. Результат юнаків (0:3) на сьогодні анульований і гостям зараховано технічну поразку.