ФК «Турка» (Турка) – ФК «Калуш» (Калуш) – 2:0 (0:0)

27 квітня 2014 – 16.00, с. Турка, Коломийський р-н, стадіон «Колос», +18°С, 250 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Ольшанецький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Колюшко Максим (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Острижнюк Мирон і Морозюк Богдан (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Гудима Микола (с.м.т. Обертин, Тлумацький р-н)

ФК «Турка»: Мегдиник Володимир, Гнатюк Олександр, Карач Василь (Цибульський Роман, 90), Кулик Михайло, Маковійчук Василь (Тимчук Павло, 77), Максим’юк Дмитро (К), Червінський Василь, Блонський Олег, Блащук Василь (Левицький Роман, 90+2), Дяків Ростислав, Буджак Тарас (Тепчук Олег, 86)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Демків Ярослав, Олевич Ярослав, Король Андрій (К), Новицький Андрій, Боднар Олег, Рибатчин Андрій, Денега Богдан, Коско Юрій (Борщ Володимир, 11), Кравців Микола, Стовбан Любомир (Мельник Орест, 39)

Голи: Буджак Тарас (66), Дяків Ростислав (71)

Попередження: Олевич Ярослав (49) – Червінський Василь (8), Блащук Василь (81)

Вилучення: Демків Ярослав (61) – Блонський Олег (35)

Перед матчем громада села Турка організувала невеличкий концерт в честь дебюту своєї команди у вищій лізі чемпіонату Івано-Франківської області. Господарі розпочали агресивно і вже на початку зустрічі двічі міг відзначитись Василь Блащук. Калушани відповіли на 15-й хвилині, коли Любомир Стовбан завершував комбінацію неточним ударом з лінії штрафного майданчику, хоча міг спробувати віддати передачу на когось з партнерів, які були у ще більш вигідній позиції.
Загалом конструктивних дій в цьому матчі було не так вже й багато, адже гравцям обох команд заважав сильний поривчастий вітер. Під кінець першої половини перевага поступово перейшла на бік гостей – як тільки вони вмикали швидкість, у підопічних Богдана Піддубрівного стали виникати труднощі. В одному з таких епізодів не стримав своїх емоцій Олег Блонський і залишив господарів у меншості.
Здавалось, що після перерви гості рано чи пізно зможуть матеріалізувати свою чисельну перевагу, проте гостріше атакували гравці ФК «Турка», які стали грати за вітром. А після того, як у ФК «Калуш» за небезпечну гру був вилучений Ярослав Демків, психолочіна перевага вже була не на їх стороні.
Неприємності у калушан почались з 66-ї хвилини, коли двічі в одному ігровому епізоді недбало зіграв Олевич, і Тарас Буджак, який залишився на самоті напроти воріт пробив без шансів для Богдана Кузіва. Ще через п’ять хвилин не влучив по м’ячу Андрій Рибатчин, і вже Блащук втік від захисників і з гострого кута переграв нашого голкіпера.
Гості не припиняли спроб відігратися. Декілька напівмоментів мав Богдан Денега, який, напевно, був найкращим в складі
ФК «Калуш». Проте удача в цей день була на боці господарів і вони закономірно перемогли. Додали головної болі наставнику калушан також серйозні ушкодження Юрія Коска та Любомира Стовбана, до того ж ще не повністю оговтався від травми і Орест Мельник.

Підопічні Ярослава Коника без проблем, як то кажуть – на класі, обіграли своїх менш досвідчених суперників (7:0).

Юнаки ФК «Калуш»: Сидор Юрій (К), Іваницький Ярослав, Сайчишин Назарій, Куцела Юрій, Маліборський Валерій (Мандрик Віталій, 72), Романів Артур, Кобрин Олег, Мельник Олександр, Бігун Олександр (Криськів Юрій, 70), Басник Володимир (Малинка Сергій, 56), Федорин Ростислав (Тимків Михайло, 65)
Голи: Кобрин Олег (15), Сайчишин Назарій (з пенальті, 20), Романів Артур (25), Куцела Юрій (32), Мельник Олександр (45), Тимків Михайло (76, 80)
Попередження: Маліборський Валерій (69)

Результати інших матчів першого туру:

ФК «Снятин» (Снятин) – «Карпати» (Коломия) – 1:1 (юнаки – 0:0)
«Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – «ГалВапно» (Галич) – 3:0 (3:1)
«Ніка» (Івано-Франківськ) – «Нафтовик» (Долина) – 0:1 (3:1)
«Придністров’я» (Тлумач) – «Славія» (Отинія) – 2:1 (6:1)

ФК «Турка» (Турка) – ФК «Калуш» (Калуш) – 2:0 (0:0) 1-й тур чемпіонату області. Перша ліга 27 квітня 2014 – 16.00, с. Турка, Коломийський р-н, стадіон «Колос», +18°С, 250 глядачів