Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Садловський Михайло (м. Тисменниця)

Асистенти: Гулій Любомир і Геник Ігор (обидва – м. Коломия)

Резервний арбітр: Козланюк Микола (м. Косів)

ФК «Битків»: Котовус Іван, Логажевський Богдан, Угринчук Василь, Рудейчук Іван, Жуков Мар’ян (Лахоцький Ігор, 32), Боднар Андрій, Семанюк Володимир, Мотрук Василь (Максимюк Тарас, 30, Іванюк Михайло, 71), Мартинюк Михайло (Лавринович Василь, 78), Андрусяк Олег (Ломпас Андрій, 62, Косило Назар, 76), Максим’юк Іван (К)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Мандрик Володимир, Олевич Ярослав, Третяк Роман, Ляхович Михайло, Мельник Орест (Салаш Андрій, 84), Боднар Олег (Драган Назар, 80), Рибатчин Андрій, Сондей Іван (Микуляк Ярослав, 46), Король Андрій (К) (Савчин Василь, 67) , Стовбан Любомир (Петрук Назар, 84)

Голи: Третяк Роман (7), Стовбан Любомир (83)

Попередження: Боднар Андрій (73) – Мандрик Володимир (40), Рибатчин Андрій (88)

Добрий день шановні любителі футболу.

Розпочинається текстова онлайн-трансляція матчів.

Склад ФК «Калуш» (юнаки): Сидор Юрій, Коновіцький Олег, Гудак Степан, Лукасевич Олег, Заліський Андрій, Маліборський Ігор, Баландін Олег, Ястремський Артур, Заріцький Володимир (капітан команди), Котнюх Володимир, Коско Юрій.

Матч юнацьких команд розпочався.

У стартовому складі юнаків у порівнянні з минулим матчем одна заміна. Замість не зовсім здорового Андрія Мар’яшко на полі Маліборський Ігор.

5 хв. Обидві команди почали матч з розвідки. Обмінялись ударами по воротах.

20 хв. Гра рівна. М’яч більше перебуває в центрі поля. Суперник виглядає значно сильніше попередніх команд, з якими довелось грати.

30 хв. Небезпека біля наших воріт закінчилась ударом по воротах, але голкіпер калуської команди парирував удар.

33 хв. Калушани отримали право на штрафний удар в п’яти метрах від штрафного майданчика господарів поля, але постріл Коновіцького завершився невдало.

Закінчився перший тайм. Нічого особливого командам створити не вдалося.

0:0. Перерва.

Розпочався другий тайм. Замін у складах обох команд не відбулось.

51 хв. Помилка наших захисників призвела до небезпечного удару по воротах. На щастя вище воріт.

ball.gif 52 хв. Гооооол. Після подачі з флангу ударом з 11 метрів, рахунок 1:0 на користь ФК «Калуш» робить Заріцький Володимир.

55 хв. Зобов’язаний був забивати з 8-ми метрів Баландін Олег.

57 хв. Небезпечний удар по воротам господарів поля з-за меж штрафного майданчика, ледве не завершився другим взяттям воріт.

61 хв. Наші хлопці заволоділи ініціативою. Чудова атака з правого флангу мала завершитись ударом по воротах, але захисники Биткова удар заблокували і перевели м”яч на кутовий.

ico_arrow_down.gif ico_arrow_up.gif 64 хв. Заміна у ФК «Калуш». Замість Ястремського Артура на поле вийшов Мар’яшко Андрій.

69 хв. Небезпечний штрафний біля кута нашого штрафного майданчика завершився перехопленням подачі калуським голкіпером.

ico_arrow_down.gif ico_arrow_up.gif 74 хв. Заміна у ФК «Калуш». На полі з’явився Яковина Олег замість Заліського Андрія.

ico_arrow_down.gif ico_arrow_up.gif 80 хв. Знову заміна у ФК «Калуш». Замість Котнюх Володимира на поле вийшов Басник Володимир.

80+1 хв. Господарі поля “насіли” на наші ворота. Важко нашим.

80+3 хв. Все. Фінальний свисток. Нелегка, але заслужена перемога юних калушан з рахунком 1:0.

=====================================================

Тим часом готуются основні команди до виходу на поле.

Склад ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Мандрик Володимир, Олевич Ярослав, Третяк Роман, Ляхович Михайло, Мельник Орест, Боднар Олег , Рибатчин Андрій, Сондей Іван, Король Андрій (К), Стовбан Любомир.

Початок матчу затримується. Команди стоять на полі.

Матч розпочався.

Довго чекали на представника правоохоронних органів.

3 хв. Збивають нашого гравця при вході в штрафний майданчик, але свисток головного арбітра мовчить.

6 хв. Калушани більше володіють м’ячем. Отримали право на штрафний, метрів 20 від воріт.

ball.gif 7 хв. Гоооооооол. Мельник Орест б’є по ворота[ зі штрафного, голкіпер відбиває перед собою і Роман Третяк перший на добиванні. 1:0 на користь ФК Калуш.

8 хв. Спроба небезпечного удару по нашим воротам гравця з Биткова Семенюка, але рикошет і кутовий, який нічого господарям поля не приніс.

10 хв. Михайло Ляхович пробивав метрів з 25, і знову невпевнена гра голкіпера господарів Івана Котовуса.

13 хв. Повне домінування калушан на полі суперника. Збивають Рибатчина, штрафний. Подача у воротарський майданчик і захисники Биткова виносять м’яч подалі від своїх воріт.

22 хв. Наші більше володіють м’ячем. ФК Битків в основному розраховує на стандартні положення.

23 хв. Господарі поля створили дуже небезпечний момент з ударом по воротах. Повезло…

26 хв. ФК Калуш отримав право на перший кутовий, який ледве не обернувся гострою контратакою битківців.

ico_arrow_down.gif ico_arrow_up.gif 30 хв. Заміна у складі ФК «Битків». Замість Василя Мотрука, на поле вийшов Тарас Максимюк.

ico_arrow_down.gif ico_arrow_up.gif 32 хв. Знову заміна ФК «Битків». Замість Мар’яна Жукова на поле вийшов Ігор Лахоцький. Видно, що тренер господарів щось пробує змінити у цьому матчі.

36 хв. Після комбінаціі з лівого флангу, удар по воротах завдавав Рибатчин, але м’яч пройшов в метрі від штанги.

37 хв. Калушани ледве не пропустили. Удар з 10 метрів потягнув Кузів.

39 хв. Господарі поля пробують перехопити ініціативу, вже провели серію з декількох хороших атак.

flag_yellow.gif 40 хв. Жовту карту отримав Володимир Мандрик за порушення правил біля бровки поля. Подача зі штрафного, удар… Кузів знову потягнув. Молодець.

Завершився перший тайм.

1:0 на користь ФК «Калуш» Перерва.

Розпочався другий тайм.

відбулася заміна. На полі з’явився Микуляк Ярослав замість Сондея Івана.

48 хв. Небезпечний удар зі штрафного завдавав Андрій Король, цього разу голкіпер господарів виручив.

52 хв. У другому таймі ФК «Битків» більше розраховує на навіси у штрафний майданчик гостей з Калуша.

58 хв. Знову Богдан Кузів ліквідував небезпеку біля наших воріт. Не дуже щось у калушан йде гра у другому таймі.

59 хв. Андрій Рибатчин увійшовши в штрафний майданчик господарів, небезпечно пробив, але трохи вище воріт.

60 хв. Після розіграшу штрафного, Орест Мельник здалека пробив по чужих воротам – неточно.

Поле покинув Олег Андрусяк, вийшов Андрій Ломпас.

ico_arrow_down.gif ico_arrow_up.gif 67 хв. Заміна у команді ФК «Калуш». Капітана калуської команди Андрія Короля змінив Василь Савчин.

70 хв. Рибатчин Андрій марнує 100 відсотковий момент. Орест Мельник вивів його віч-на-віч з голкіпером, який і завадив Андрію забити другий м’яч у матчі.

Замість Тараса Максим’юка на поле вийшов Іванюк Михайло.

ФК «Битків»

74 хв. Василь Савчин попав в дуже сумнівний офсайд. ФК «Битків» почав нервувати. У калушан з’являються моменти.

ico_arrow_down.gif ico_arrow_up.gif 76 хв. Заміна у складі ФК «Битків». Замість Андрія Ломпас (який провыв лише 14 хвилин на полі !!!) вийшов Косило Назар.

Поле покинув Михайло Мартинюк, вийшов Василь Лавринович.

79 хв. Пауза в грі. Надають медичну допомогу Оресту Мельнику.

Замість Олега Боднара на поле вийшов Драган Назар.

81 хв. Стрімкий прохід Василя Савчина закінчується кутовим. Після його подачі бив по воротам Драган, не дуже точно.

ball.gif 83 хв. Гоооооооол. Любомир Стовбан отримав м’яч перед штрафною, розвернувся і пробив під поперечину.

2:0 на нашу користь.

ico_arrow_down.gif ico_arrow_up.gif 84 хв. Дві заміни у нашої команди. Поле покинули Любомир Стовбан і Орест Мельник, замість них вийшли Назар Петрук і Андрій Салаш.

85 хв. Повна перевага нашої команди. Небезпечно пробивав Андрій Салаш.

90+2 хв. “Прохідний двір” у захисті господарів. Пробивав Назар Петрук.

90+3 хв. Фінальний свисток.

Перемога ФК «Калуш» 2:0 Вітаю всіх!!!