«Вихор» (Ямниця) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:4 (0:2)

Кубок області-2016/2017. Попередній етап

Інспектор і делегат ІФФФ: Луцький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Липко Мирослав (м. Городенка)

Асистенти: Рибчак Михайло (Рожнятівський р-н) і Шевчук Мирон (Галицький р-н)

«Вихор»: Гучок Роман, Дем’яник Олег, Хавлюк Олександр, Луцький Павло, Іващук Василь, Іванишин Юрій, Петрунчак Петро, Демків Ярослав (Дзюбінський Юрій, 58), Мухтаров Віталій (К) (Галіпчак Богдан, 71), Дорошенко Іван, Павлів Назарій

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав (Гудак Степан, 60), Коско Юрій (Гладенький Віталій, 84), Покачайло Ромуальд, Николишин Тарас (Ковальчук Тарас, 65), Мельник Орест, Пштир Роман (Генега Роман, 60), Павлів Остап, Стовбан Любомир (Кулинин Андрій, 60), Драган Андрій (Павелко Остап, 84)

Голи: Павлів Назарій (48) – Пштир Роман (15, 35), Генега Роман (77), Ковальчук Тарас (83)

З усіх пар попереднього етапу лише ФК «Калуш» та ямницький «Вихор» виявились учасниками першолігового обласного дивізіону, і початок гри в Ямниці проходив під диктовку гостей. Чи не найбільш активним був фланговий півзахисник калушан Роман Пштир. Двічі увірвавшись в штрафний майданчик ямницької команди він спершу гостро пробив у ближній кут, а згодом віддав перевагу передачі на партнерів, яку перервали захисники.
Та досить швидко калушанам завдяки злагодженим командним діям вдалось відкрити рахунок: забігання на лівому фланзі зробив Юра Коско і виконав навіс на дальню штангу, звідки Пштир головою акуратно перекинув м’яч над голкіпером – 0:1.

Після пропущеного голу господарі спробували “огризнутись”, але пропустили декілька гострих контратак у відповідь. Найнеприємніша з них завершилась виходом Андрія Драгана віч-на-віч, але Гучок зумів таки кінчиками пальців перевести плямистого на кутовий.
Просто шматував правий фланг «Вихора» Пштир: його черговий прохід і простріл дезорієнтував захист ямничан, м’яч дістався Драгану, проте той не влучив у незахищені ворота. В іншому моменті вже сам Роман метрів з десяти пробивав повз голкіпера, але також примудрився не поцілити в рамку. Виправився шостий номер калушан на 37-й хвилині, засвітивши 0:2 на користь гостей.

Напевне в перерві тренер «Вихора» Микола Васильків дав добрячого прочухана своїм гравцям, бо зі стартових хвилин другого тайму вони перехопили ініціативу. Серія атак завершилась голом – 77-й номер господарів Назарій Павлів отримав м’яча в штрафному майданчику і технічним ударом вирізав у дальній. Тут Богдан Кузів був безсилий. 1:2.
Для виправлення ситуації Петро Лесів терміново провів ряд замін, гра вирівнялась і ще два голи у виконанні Романа Генеги і Тараса Ковальчука остаточно зняли питання про переможця в цьому матчі. Отже, ФК «Калуш» впевнено перемагає в Ямниці і виходить у наступний раунд змагань.