“Лімниця” (Перегінське) – ФК “Калуш” – 1:3 (0:9)

«Лімниця» (Перегінське) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:3 (0:1)

Кубок області. Повторна гра попереднього  етапу (перший матч – 0:9)

25 травня 2014 – 17.00, с.м.т. Перегінське, стадіон «Карпати», +22°С, 250 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)
Арбітр: Вовчок Ярослав (м. Івано-Франківськ)
Асистенти: Будункевич Мар’ян (м. Івано-Франківськ) і Рибчак Михайло (с. Сваричів, Рожнятівський р-н)
«Лімниця»: Лесяк Володимир, Зозуля Андрій, Якубів Юрій, Чигиринець Ілля, Глинка Олег, Халусяк Василь, Глинка Володимир (К), Скрипка Олег, Соломчак Петро, Арбайтер Назар, Семко Василь
Запасні гравці: Кулик Роман, Глушко Іван, Мельник Богдан, Ріпей Ярослав, Семкович Володимир, Дутка Дмитро, Соломчак Руслан
Склад ФК «Калуш»: Кузів Богдан (Федик Любомир, 60), Демків Ярослав (Олевич Ярослав, 46), Микуляк Ярослав (К), Новицький Андрій, Гудак Степан, Боднар Олег, Мельник Орест, Рибатчин Андрій (Кобрин Олег, 76), Борщ Володимир, Стовбан Любомир (Басник Володимир, 62), Кравців Микола (Денега Богдан, 46)
Голи: Халусяк Василь (49) – Рибатчин Андрій (20), Боднар Олег (55, з пенальті, 83)
Попередження: Денега Богдан (76) – Глинка Володимир (37)
Вилучення: Глинка Володимир (76)

Результат першого поєдинку цих команд в Калуші не давав «Лімниці» жодних шансів на продовження боротьби в кубковому турнірі. Це підтвердили стартові хвилини матчу-відповіді, які пройшли під диктовку гостей. Загрозу від Кравціва вже на перших секундах парирував Володимир Лесяк, а ударам Борща і Ореста Мельника занадто забракло влучності. Невдовзі один із слаломних рейдів Любомира Стовбана завершився передачею на вільного Андрія Рибатчина і рахунок в матчі було відкрито – 1:0. ФК «Калуш» безперервно продовжував насідати на ворота Перегінського і … раз-за-разом марнував вигідні моменти.
Після перерви господарі, які свій перший прицільний удар по воротах Богдана Кузіва спромоглися нанести лише на 28-й хвилині, несподівано відігрались. Розслаблено зіграли на правому фланзі оборони калуські захисник і “сімка” «Лімниці» Василь Халусяк невідпорно пробив у ближній від Кузіва верхній кут. 1:1.
Правда порадіти за своїх місцевій публіці
довелось не довго: хтось із захисників у власному штрафному майданчику по-волейбольному зіграв рукою і Олег Боднар чітко розвів м’яч і голкіпера у різні кути воріт. 1:2. А коли на 76-й хвилині за “відмашку” на Денезі поле покинув капітан господарів Володимир Глинка, вони взагалі виявились приреченими. Атаку, яку довгим пасом з глибини розпочав Олевич, а продовжили Борщ і Денега, хльостким ударом завершив той же Боднар – 1:3.
Чи не найбільш активно в складі калушан в другому таймі діяв Володимир Басник, який вийшов на заміну. Тричі він був дуже близьким до успіху, але в одному моменті пробив на силу і не точно, а в інших двох випадках на перешкоді для польоту м’яча після його ударів ставав Володимир Лесяк.

Незважаючи на не зовсім вдалі виступи команди з селища міського типу Перегінського, за грою спостерігала чимала кількість їхніх уболівальників. На стадіоні поступово облаштовують індивідуальні пластикові місця для сидінь, повним ходом йде будівництво роздягалень. За словами добре знайомого калушанам головного тренера «Лімниці» Петра Мельника, обласні змагання стануть корисною школою для місцевих молодих гравців його команди. За ними – майбутнє перегінського футболу.

Результати всіх матчів попереднього етапу:

«Лімниця» (Перегінське) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:3 (0:9)
«Дністер-Рітас» (Побережжя) – «Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – 1:4 (1:9)
«Медик-Краснопіль» (Солотвино) – «Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – 1:1 (0:0)
ФК «П’ядики» (П’ядики) – ФК «Снятин» (Снятин) – 1:0 (0:8)
«Вихор» (Ямниця) – «Придністров’я» (Тлумач) – 0:3 (2:9)
«Колос» (Братківці) – «Славія» (Отинія) – 0:3 (1:0)
«Колос» (Цінева) – ФК «Битків» (Битків) – 1:4 (2:0)
«Прут» (Делятин) – «Оскар» (Підгір’я) – 2:1 (5:1)
«Кремінь» (Пістинь) – ФК «Гвіздець» (Гвіздець) – 4:1 (2:3)
«Тепловик» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Бурштин) – 9:0 (2:2)

«Каменяр» (Серафинці) – ФК «Обертин» (Обертин) – 4:1 (1:1
)

Жеребкування стадії 1/8 фіналу відбудеться завтра.

«Лімниця» (Перегінське) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:3 (0:1) Кубок області. Повторна гра попереднього етапу (перший матч – 0:9) 25 травня 2014 – 17.00, с.м.т. Перегінське, стадіон «Карпати», +22°С, 250 глядачів