«Галичина» (Івано-Франківськ) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:3 (0:2)

5-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

7 травня 2015 – 17.00, м. Івано-Франківськ, стадіон «Наука», +17°С, 100 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Лаврів Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Музика Олег (с. Потік, Рогатинський р-н)

Асистенти: Колюшко Максим і Остапчук Роман (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Тимощук Віктор (с.м.т. Богородчани)

«Галичина»: Хомин Микола, Яценко Віталій, Деренюк Ярослав, Федорюк Олексій (К) (Кудляк Богдан, 79), Сем’янчук Ярослав (Антоник Роман, 84), Хавлюк Олександр (Кукурудз Андрій, 71), Воробець Тарас, Барчук Віктор (СамойлічМаксим, 49), Бойченюк Петро, Безрукий Петро (Федорюк Володимир, 61), Барчук Роман

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Гладенький Віталій, Олевич Ярослав, Драган Назарій, Гудак Степан, Веприк Олег (Боднар Олег, 85), Драган Андрій (К) (Микуляк Ярослав, 90), Головінський Любомир (Коско Юрій, 67), Мельник Орест, Януш Орест (Борщ Володимир, 86), Гром’як Тарас (Стовбан Любомир, 90+1)

Голи: Деренюк Ярослав (64) – Януш Орест (11), Гром’як Тарас (35, 90)

Попередження: Федорюк Олексій (59), Деренюк Ярослав (83), Бойченюк Петро (87) – Гудак Степан (59)

Вилучення: Барчук Роман (56)

Нарешті ФК «Калуш» здобув першу в сезоні перемогу, з чим можна привітати тренера і футболістів. Протягом всього ігрового часу на полі стадіону «Наука» калушани володіли ігровою перевагою і заслужено записали до свого активу три залікові очки.
Вже на 11-й хвилині відзначився Орест Януш, який, зігравши у стінку з партнером, пробив повз Миколу Хомина з району одинадцятиметрової позначки. Другий гол незадовго до завершення першого тайму забив Гром’як: Тарас використав зручну флангову верхову подачу від Олега Веприка і акуратним ударом головою поклав м’яча у сітку.
Одразу після перерви гості взагалі опинились в чисельній більшості: реабілітований напередодні рішенням КДК ІФФФ Роман Барчук брудно стрибнув у ноги Олегу Веприку, ризикуючи нанести травму диспетчеру ФК «Калуш». Реакція Олега Музики була миттєвою і грубіян одразу ж побачив перед собою червоне світло.
Такий поворот, очевидно, дещо послабив пильність наших гравців, і їх невпевнені дії при подачі кутового на 64-й хвилині дозволили захиснику «Галичини» Ярославу Деренюку з близької відстані скоротити рахунок. Проте другий у матчі гол Тараса Гром’яка на 90-й хвилині зняв усі питання про переможця – 1:3.

«Галичина-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 0:9 (0:4)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Рисей Олег (Логойда Орест, 65), Романів Артур (К) (Шийко Микола, 69), Король Андрій, Іваницький Ярослав (Устінський Іван, 53), Палько Андрій, Генега Роман, Танчин Владислав, Малинка Сергій, Романів Володимир (Катола Микола, 41), Тимків Михайло (Коколин Михайло, 41), Минай Роман, (Антонюк Олег, 58)
Голи: Танчин Владислав (9, 23, 63), Тимків Михайло (15), Минай Роман (21, 44), Коколин Михайло (67, 78), Генега Роман (77)
Попередження: Танчин Владислав (49)

Нарешті “прорвало” в атаці калуських юнаків. І дев’ять сухих м’ячів проведених у ворота однолітків з івано-франківської «Галичини» – яскраве тому підтвердження.