«Сокіл» (Павлівка) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:2 (1:0, 1:1)

29 вересня 2016 – 14.00, с. Павлівка, стадіон «Сокіл», +21°С, 200 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Липко Мирослав (м. Городенка)

Асистенти: Геник Ігор (м. Коломия) і Гудима Микола (м. Івано-Франківськ)

«Сокіл»: Семенів Юрій, Луців Мар’ян, Вівчар Дмитро, Турчанський Віталій (К), Куфедчук Микола, Поліщук Юрій (Іваночко Тарас, 107), Гутник Богдан (Тришньовський Ігор, 52), Вецко Сергій, Шайбан Роман, Тихонов Григорій, Підвисоцький Сергій

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Гудак Степан, Коско Юрій, Покачайло Ромуальд, Николишин Тарас, Ковальчук Тарас (Мельник Орест, 46), Генега Роман (Пштир Роман, 46), Павлів Остап, Стовбан Любомир (Пробоїв Володимир-Святослав, 115), Кулинин Андрій (Драган Андрій, 46)

Голи: Гутник Богдан (30) – Драган Андрій (57), Павлів Остап (110)

Попередження: Куфедчук Микола (49, 109), Тришньовський Ігор (58), Підвисоцький Сергій (61), Шайбан Роман (75), Вецко Сергій (103), Іваночко Тарас (109) – Ковальчук Тарас (21), Кузів Богдан (29)

Вилучення: Куфедчук Микола (109)

Друголіговий «Сокіл» виявився для ФК «Калуш» справжнім міцним горішком. Зіграти в Павлівці у “свій” футбол на короткому, практично квадратному стадіоні виходить до снаги не кожній команді. І, пам’ятаючи про недавню кубкову поразку тут «Колоса Городенківщини» на попередньому етапі, калушани поставились до гри з місцевою командою з належною мірою відповідальності.
Довіривши місце в стартовому складі Роману Генезі і Андрію Кулинину, Петро Лесів вирішив поберегти інших гравців “основи”, але молоді футболісти так і не виправдали сподівань наставника калушан. Перший постійно помилявся на своєму лівому фланзі, а другий – створював гостроту в атаці лише в стартові хвилин п’ять. Спочатку його різаний удар з середньої відстані легко парирував Семенів, а ще в одному епізоді Андрій не влучив як слід по м’ячу після верхової скидки Ковальчука.

Натомість господарі діяли доволі просто – вони при першій-ліпшій нагоді вантажили верхові передачі в напрямку володінь Богдана Кузіва, і сподівались на стандарти. Після одного з них у виконанні Романа Шайбана м’яч загрозливо просвистів поблизу “дев’ятки” калуських воріт.
На завершенні першої пів години гри господарі закономірно вийшли вперед: прудконогий Григорій Тихонов втік з центру поля від наших центрбеків, і Кузів, на виході рятуючи ситуацію, сфолив перед власним штрафним майданчиком. Екс-калушанин Богдан Гутник пробив сильно і попри стінку – 1:0.
У ФК «Калуш» гра відверто не йшла, і лише перед свистком на перерву Любомир Стовбан зміг відзначитись ударом по центру воріт, який виявився лише другим для калушан в площину за увесь перший тайм.

З виходом на поле Драгана, Мельника і Пштиря гості помітно додали в активності, а зрівнявся рахунок після кутового – вдалу позицію обрав Андрій Драган і з кількох метрів вгатив м’яча в сітку. 1:1.
Тепер вже ФК «Калуш» міцно заволодів ігровою ініціативою, а господарі свої основні сили відтягнули в оборону. Правда, калушанам все ніяк не вдавалось приборкати м’яч на не зовсім рівному газоні у найбільш вирішальні моменти гри. Постійну небезпеку несли також контрвипади павлівського «Сокола», а одного разу Куфедчук знову таки зі штрафного влучив у поперечку калуських воріт.

Доля цього по-справжньому кубкового поєдинку вирішилась аж в другій доданій 15-хвилинці. Досвідчений гравець з Павлівки Микола Куфедчук порушив правила на підступах до власних воріт (перегляд відео цього епізоду підтверджує, що фол був), не стримавши при цьому емоцій, за що і був вилучений. Напевно кращий гравець матчу в складі ФК «Калуш» Остап Павлів майстерно виконав штрафний і приніс своїй команді перепустку до наступного кола змагань.

ФК «Битків» (Битків) – «Тепловик-ДЮСШ-3» (Івано-Франківськ) – 0:3

Як повідомляє сайт Обласної федерації футболу, жеребкування стадії 1/4 фіналу відбудеться в п’ятницю 30 вересня о 14:00 год. Матчі цього етапу команди зіграють 20 жовтня.