“Карпати” (Болехів) – ФК “Калуш” – 1:2 (юнаки – 2:2)

“Карпати” Болехів – ФК “Калуш” 1:2 (0:1)

15 тур першості області з футболу (друга ліга)

Арбітр у полі: Заровецький Володимир (Івано-Франківськ)

Асистенти: Вовчок Ярослав, Перепічка Володимир (обидва – Івано-Франківськ)

«Карпати»: Швець Ігор, Миськів Василь (Івасів Микола, 88), Кладько Руслан, Громоляк Назар, Форович Олег, Андрусяк Павло, Лесів Василь, Паньків Іван, Халацький Сергій, Вецко Сергій, Кузьо Руслан (К)

ФК «Калуш»: Сорока Юрій, Русановський Роман, Іванів Василь, Олевич Ярослав, Гіфес Володимир, Боднар Олег, Мельник Орест, Луцан Тарас (Мельник Сергій, 62), Мандрик Володимир (Микуляк Мирослав, 73), Салаш Андрій (Стовбан Любомир, 66), Король Андрій (К)

Голи: Паньків Іван (77) – Мельник Орест (7), Мандрик Володимир (69)

Попередження: Паньків Іван (77) – Іванів Василь (25), Боднар Олег (61), Стовбан Любомир (80, 87)

Вилучення: Стовбан Любомир (87)

Калушани в матчі з болехівськими «Карпатами» прагнули реабілітуватися за домашню поразку в першому колі. І вже на 7-й хвилині Орест Мельник, зігравши «стінку» з Андрієм Королем, ударом з лівої в нижній кут воріт змусив капітулювати досвідченого голкіпера господарів Ігора Швеця. У відповідь карпатівці організували декілька небезпечних атак на ворота ФК «Калуш». Особливо неприємним був епізод на 13 хвилині, коли Руслан Кладько з десяти метрів розстрілював Юрія Сороку, та наш воротар виручив.

Після цього ігрова ініціатива повністю перейшла до калушан. Вони впевнено контролювали м’яч у центрі поля і створили декілька хороших нагод для взяття воріт, проте ударам Андрія Короля і Ореста Мельника бракувало влучності, а Тарас Луцан поцілив у стійку.

Болехів - ФК

Другий тайм розпочався у томуж ключі і на 69 хвилині Володимир Мандрик отримавши пас від Любомира Стовбана забиває другий м’яч – 2:0. Проте не пройшло і десяти хвилин, як господарі відігралися: вигідним моментом скористався Іван Паньків і скоротив розрив у рахунку.

Отримавши шанс врятувати матч карпатівці пішли всією командою вперед. До того ж калушани під кінець гри залишились в меншості – за другу жовту картку арбітр вилучив з поля Любомира Стовбана. Атаки одна за одною накочувались на ворота ФК «Калуш», але наша оборона вистояла і команда довела матч до жаданої перемоги.

Звичайно ніхто не міг передбачити, що матч юнацьких складів пройде за тим же сценарієм, за яким відбувався в першому колі у Калуші. На початку гри в ударі виявився захисник ФК «Калуш» Сергій Стовбан, який за дві хвилини забив два м’ячі у ворота карпатівців. Завидна скорострільність! Але надалі приціл у наших гравців збився, і птаху у дачі спіймали господарі, яким ще до перерви вдалося розмочити голкіпера калушан Івана Якиміва.

В другому таймі «Карпати» почали насідати. Особливо виділявся у болехівських юнаків вихованець калуського футболу Андрій Мельник, який зараз навчається в Болехівському лісотехнічному коледжі і виступає за місцеву команду. Саме такого розігруючого гравця бракувало калуським юнакам в центрі поля. На 49 хвилині Андрій реалізував пенальті і зрівняв рахунок. Правда за десять хвилин до кінця гри Олег Баландін ще міг принести гостям перемогу, проте він не зміг переграти воротаря з 11-метрової позначки.

Склад команди ФК «Калуш» (юнаки): Якимук Іван, Лазаришин Володимир, Стовбан Сергій, Пукіш Олександр (Федоришин Василь, 67), Коновіцький Олег, Маліборський Ігор (Грицюк Роман, 41), Баландін Олег, Ястремський Артур, Заріцький Володимир, Котнюх Володимир (Коско Юрій, 41), Стефанюк Ростислав (Жмур Максим, 60, Хемич Віталій, 75)

Запасні: Вірстюк Руслан, Піх Олександр

Попередження: Якимук Іван (48), Заріцький Володимир (55), Баландін Олег (64)

Вилучення: Грицюк Роман (59)