«Гуцульщина» (Косів) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:2 (1:2)

13-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Фреїк Ілля (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Садловський Михайло (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Острижнюк Мирон (м. Івано-Франківськ) і Липко Мирослав (м. Городенка)

Четвертий арбітр: Тинів Володимир (м. Івано-Франківськ)

«Гуцульщина»: Улич Віктор, Боднарук Тарас, Ганущак Дмитро (К), Тодорак Олександр, Балагурак Юрій, Будзуляк Петро (Москалюк Олександр, 74), Роже Тібо Муамгюе, Подолюк Ігор, Савин Богдан, Ільїн Сергій, Ромаш Роман

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Брізе Олексій, Питльований Олег, Боднар Олег, Мельник Орест, Коско Юрій, Савчин Василь, Котнюх Володимир, Король Андрій (Антоник Роман, 62)

Голи: Боднар Олег (5), Савчин Василь (14) – Ромаш Роман (16)

Попередження: Микуляк Ярослав (55), Кузів Богдан (81), Боднар Олег (89)

Традиційно останні візити калушан до Косова закінчувались невдало. Проте в цьому чемпіонаті обидві команди переживають не найкращі часи, і нещодавно косівську команду покинули їх багаторічний тренер Іван Богатчук та ряд провідних футболістів.
Основні події на полі розгорнулись в перші двадцять хвилин звітного матчу. Навісна подача з кутового від Ореста Мельника виявилась вдалою – м’яч знайшов Олега Боднара і той, перебуваючи десь на межі штрафного майданчика, ударом з льоту поцілив нижній кут воріт. 0:1.
Через дев’ять хвилин гостям вдалось збільшити свою перевагу. Недалеко від чужих воріт Питльований виграв силову боротьбу у захисників гостей і прокинув м’яча собі на хід. Та найспритнішим в цьому ігровому епізоді виявився Василь Савчин – він швидше за всіх зорієнтувався в ситуації і вдруге заставив капітулювати граючого президента «Гуцульщини» Віктора Улича. 0:2
Не минуло й двох хвилин, як господарі зуміли скоротити відставання. Брізе недозволеним прийомом зупинив на підступах до штрафного майданчика Романа Ромаша, постраждалий сам взявся виконати штрафний і його удар пройшов точно над стінкою, влучивши у верхній кут воріт.
Решту ігрового часу калушани стримували наступальні пориви господарів поля, періодично організовуючи власні вилазки. Косівчани хоч і мали ряд непоганих нагод для того, щоб зрівняти рахунок, проте фортуна в той день була не на їх стороні.
В підсумку – 1:2 і ФК «Калуш», здобувши свою третю перемогу на виїзді, на мажорній ноті закінчує перше коло. Попереду місячна літня перерва і в команди з’явився час, необхідний для вирішення своїх організаційно-фінансових проблем і продовження участі в змаганнях чемпіонату області.

Калуські юнаки свій матч косівській «Гуцульщині»
програли. Поступаючись по ходу гри 0:2, вони лише спромоглися до мінімуму скоротити розрив у рахунку –
голом в складі гостей на 68-й хвилині відзначився їх капітан Володимир Заріцький.

ФК «Калуш»-юнаки: Сидор Юрій, Федоришин Василь, Яковина Олег, Заліський Андрій, Романів Артур, Маліборський Валерій, Тепчук Вадим (Кобрин Олег, 63), Бігун Олександр (Криськів Юрій, 63), Басник Володимир, Заріцький Володимир (К), Федорин Ростислав (Малинка Сергій, 45)

Гол: Заріцький Володимир (68)

Попередження: Малинка Сергій (54), Романів Артур (64)

Інші матчі 13-го туру принесли наступні результати:

«Карпати» (Яремче) – «Славія» (Отинія) – 1:3 (юнаки – 3:1)
«Гал-Вапно-Енергетик» (Галич) – МФК «Ніка-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 2:3 (0:0)
«Карпати» (Коломия) – «Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – 3:1 (4:0)
«Нафтовик» (Долина) – «Придністров’я» (Тлумач) – 0:0 (+:-)
ФК «Снятин» (Снятин) – «Сокіл» (Угринів) – 1:3 (0:5)