«Прут» (Делятин) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:2 (1:1)

25 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Вовкович Богдан (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Остапчук Роман (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Чорний Сергій і Соколов Сергій (м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Будункевич Мар’ян (м. Івано-Франківськ)

«Прут»: Ключівський Микола, Баранович Іван, Литвин Микола, Шовгенюк Іван (Зупник Руслан, 41), Голіней Юрій, Брізе Олексій, Єжов Віталій (Павлюк Андрій, 46), Яцишин Дмитро, Крук Ігор, Гаврон Тарас (Цурак Ігор, 41), Бандура Марко

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Драган Андрій, Микуляк Ярослав, Ляхович Михайло, Драган Назарій, Боднар Олег, Мельник Орест, Рибатчин Андрій, Ковальчук Тарас (Луцан Тарас, 73), Король Андрій (К) (Мельник Андрій, 76)

Голи: Баранович Іван (16) – Мельник Орест (31, 52)

Попередження: Мельник Андрій (90)

Калушани розпочали виїзну гру з делятинським «Прутом» досить впевнено і з перших хвилин заволоділи ігровою та територіальною перевагою. Вже на 3-й хвилині небезпечного удару головою по воротах господарів завдав Ярослав Микуляк, але м’яч пройшов поряд з боковою стійкою.
Тренерський штаб «Прута» побудував гру своєї команди на контратаках. Дві з них були доволі гострими, коли з правого флангу на ударну позицію вривався Тарас Гаврон, використовуючи позиційні помилки калуських оборонців. Але навіть за такої гри перший гол в матчі виявився досить нелогічним: після верхової подачі Богдан Кузів забарився з виходом і захисник господарів Іван Баранович з метра заштовхав м’яча у сітку. 1:0.
Після забитого голу господарі ще більше ущільнили свої захисні редути, перекривши атакуючим гравцям ФК «Калуш» вільний простір поблизу свого штрафного майданчика. В цій ситуації доречними, як ніколи, були удари з далекої відстані, і один з них у виконанні Андрія Драгана на 26-й хвилині потряс стійку делятинських воріт. А вже з другої спроби калушанам вдалось зрівняти рахунок: Орест Мельник сильно пробив низом метрів з тридцяти майже по центру воріт і Микола Ключівський, який був закритий своїми і чужими гравцями, не встиг зреагувати – 1:1.
До кінця першого тайму калушани практично не випускали господарів з їх половини, і щоб хоч якось вирівняти становище наставник «Прута» Тарас Ковальчук провів одразу дві заміни. Гра дещо вирівнялась, але на 45-й хвилині Король і Назарій Драган вийшли удвох на одного захисника, проте від голу делятинців врятувала лише блискуча реакція Ключівського.
Та вже початок другої сорокап’ятихвилинки приніс калушанам успіх. Впоравшись з випадами від Дмитра Яцишина та Ігоря Крука, наші гравці організували результативну атаку: правим флангом підключився “калуський” Тарас Ковальчук і виконав націлену передачу до лінії штрафного на вільного Ореста Мельника. Цього разу півзахисник ФК «Калуш» пробив на техніку, і м’яч, описавши дугу над захисниками, потрапив точно в ліву від Ключківського “дев’ятку”.
Рахунок змінився на 1:2, і це повністю деморалізувало делятинських футболістів. Гості й надалі домінували і мали ще два реальних моменти: в першому з них Андрій Драган після подачі з кутового бив впритул, але поцілив в руки воротарю, а в другому – інший Драган – Назарій лише на мить не встиг замкнути флангову передачу.
В останні десять хвилин господарі прокинулись і буквально оточили карний майданчик своїх суперників, намагаючись будь-що врятувати становище, натомість повинні були пропускати самі після контрвипаду калушан – Андрій Мельник вивів на ворота Назарія Драгана, той вже обіграв Ключківського, але був збитий голкіпером. Арбітр зустрічі Роман Остапчук не наважився призначити 11-метровий і остаточно поховати надії господарів. Більше в цьому матчі суперникам не вдалося нічого створити, тож калушани реваншувались за прикру поразку від «Прута» в першому колі чемпіонату.