ФК “Калуш” – “Карпати” (Брошнів) – 1:2 (юнаки – 1:1)

ФК «Калуш» (Калуш) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 1:2 (1:1)

27-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Музика Олег (с. Потік, Рогатинський р-н)

Асистенти: Стасинець Олег і Загнибіда Ігор (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Мацько Дмитро (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Вандзіляк Андрій, Олевич Ярослав (К), Драган Назарій, Гладенький Віталій (Гудак Степан, 46), Новицький Андрій, Ковальчук Тарас, Мельник Орест, Лаврінок Василь (Коско Юрій, 46), Боднар Олег (Асаре Гідеон Аддай, 81), Януш Орест, Драган Андрій

«Карпати»: Атаманчук Любомир (К), Покачайло Ромуальд (Кащій Микола, 75), Локатир Святослав, Громоляк Андрій, Барановський Олег, Боришкевич Володимир, Косован Мар’ян, Ляхович Михайло (Кузьмин Роман, 68), Локатир Олег (Яворський Георгій, 84), Кушецький Ігор, Романишин Ростислав (Христонько Юрій, 86)

Голи: Януш Орест (16) – Ляхович Михайло (21), Яворський Георгій (87, з пенальті)

Попередження: Гладенький Віталій (21), Гудак Степан (56) – Боришкевич Володимир (21)

Цю чергову зустріч в Калуші принципових суперників останніх років не даремно назвали битвою за медалі чемпіонату області. Та якщо у першому колі змагань ФК «Калуш» зміг мінімально перемогти «Карпати» на їхньому стадіоні, то у цьому матчі задля збереження третього місця гостей цілком влаштовувала і нічия.
За приблизно рівної гри у першому таймі суперники по черзі обмінялись забитими голами. Спочатку Януш Орест на 100 % використав свій шанс, коли після дальнього навісу від свого тезки Мельника пробив по воротах, і м’яч рикошетом від ноги брошнівського захисника опустився у сітку воріт за спиною Любомира Атаманчука.
Після цього гості помітно додали обертів, попутно спричинивши неприхований психологічний тиск на арбітра. Очевидно, це й далося взнаки на 20-й хвилині, коли Олег Музика замість штрафного у бік «Карпат» (тоді в ігровому епізоді Ростислав Романишин в силовій боротьбі підштовхнув у спину капітана калушан Олевича, і м’яч від руки останнього пішов на кутовий) відбувся навіс від прапорця і Михайло Ляхович ударом з близької відстані зрівнює рахунок.
Після відпочинку команда з Брошнів-Осади зосередила свої зусилля насамперед в обороні, продемонструвавши закритий захисний футбол. Шукаючи хоч якісь шляхи до чужих воріт, тренер ФК «Калуш» Роман Драган вимушено провів ряд замін, проте лава запасних значно довшою і головне – ефективнішою  виявилась у гостей. А за останні десять хвилин до фінального свистка вони провели декілька небезпечних атак і в одній з них м’яч влучив в руку комусь із калуських захисників. Георгій Яворський холоднокровно виконав суддівський вирок, остаточно відчепивши тим самим калушан від місця у трійці призерів.

ФК «Калуш-юнаки» – «Карпати-юнаки» – 1:1 (1:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Телько Андрій, Романів Артур (К), Король Андрій (Палько Андрій, 50), Катола Микола, Ліщинський Юрій, Куцела Юрій, Кобрин Олег, Генега Роман, Малинка Сергій, Кулинин Андрій, Минай Роман (Рисей Олег, 54, Коколин Михайло, 66)
Голи: Кулинин Андрій (22) – Андрейко Віталій (78)
Попередження: Ліщинський Юрій (17), Романів Артур (40, 57), Генега Роман (49), Кулинин Андрій (80+2) – Синяк Роман (22, 71), Полич Володимир (29), Гавриляк Богдан (48), Семчук Ярослав (50, 75), Задерко Руслан (79, 80+2)
Попередження: Романів Артур (57) – Синяк Роман (71), Семчук Ярослав (75), Задерко Руслан (80+2)

Драматичним для господарів виявився також фінал зустріч юнацьких складів команд. Калуські юнаки зуміли в середині першого тайму вийти вперед в рахунку після потужного удару зі штрафного у виконанні Андрія Кулинина метрів з 35-ти. На 57-й хвилині другої половини матчу господарі опинились у чисельній меншості, проте той же Кулинин змарнував чудову нагоду для збільшення переваги, коли захисники «Карпат» винесли м’яч з лінії уже порожніх воріт. А на останніх хвилинах гості, які на той момент вже грали удев’ятьох, відчайдушно пішли вперед і зуміли таки скористались грубою помилкою нашого голкіпера Андрія Телька, зрівнявши рахунок. Прикра підсумкова нічия завадила підопічним Петра Лесіва вийти на чисте третє місце в турнірній таблиці, і вони тепер лише на очко відстають від юнаків «Оскара», які прогнозовано прогрли «Ніці» в Івано-Франківську.

Результати інших поєдинків 27-го туру:

«Пробій» (Городенка) – «Гуцульщина» (Косів) – 5:2 (юнаки – 0:1)
«Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – «Покуття-Євромодуль» (Снятин) – 3:0 (3:0)
«Придністров’я» (Тлумач) – «Карпати» (Болехів) – 6:3 (5:2)
«Галичина (Івано-Франківськ) – ФК «Турка» (Турка) – 3:4 (1:0)
«Карпати» (Коломия) – «Дністер» (Галич) – 3:0 (5:2)
«Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – «Оскар» (Підгір’я) – 0:2 (3:1)