«Карпати» (Брошнів-Осада) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:1 (0:0)

14-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

2 квітня 2017 р. – 16.00, с.м.т. Брошнів-Осада, стадіон «Карпати», +21°С, 600 глядачів

Спостерігач арбітражу ІФФФ: Кобиляк Ярослав (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Тимощук Віктор (с. Підгір’я, Богородчанський р-н) і Коропецький Володимир (м. Івано-Франківськ)

«Карпати»: Дранчук Роман, Кащій Микола-Дмитро, Петрик Євгеній, Гладенький Юрій, Барановський Олег, Ляхович Михайло, Локатир Олег (К), Яворський Георгій, Пілянський Богдан (Савчук Олег, 90+3), Андрейко Микола (Сировецький Андрій, 57), Стасів Роман (Костів Микола, 72)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Гладенький Віталій (Коско Юрій, 72), Подоляк Роман, Николишин Тарас, Ковальчук Тарас, Павлів Остап (Мельник Орест, 84), Генега Роман, Пштир Роман (Корчемкін Микита, 81), Лаврінок Василь

Голи: Подоляк Роман (54) – Петрик Євгеній (79)

Попередження: Андрейко Микола (11), Стасів Роман (20), Барановський Олег (61) – Николишин Тарас (32), Микуляк Ярослав (90+2)

Вже на старті другого кола чемпіонату сусіди по турнірній таблиці – ФК «Калуш» і брошнівські «Карпати» зустрічались в Брошнів-Осаді. Матч, в якому господарі виглядали цікавіше, а гості були ближчими до перемоги, завершився результативною нічиєю – 1:1.
У порівнянні з першою частиною сезону в складі калушан відбулись певні зміни. В центрі оборони травмованого Ромуальда Покачайла замінив екс-гравець моршинської «Скали» Роман Подоляк, на флангах, чи не вперше зі стартових хвилин, грали Ярослав Микуляк і Віталій Гладенький, а на місці відсутніх Андрія Драгана і Любомира Стовбана вийшли Тарас Ковальчук і Роман Генега.
Вже на 4-й хвилині на ударній позиції раптово опинився нападник господарів Роман Стасів, але Кузів ногами зумів відвести загрозу. Ще раз голкіпер ФК «Калуш» вступив в гру, парирувавши гострий удар зі штрафного у виконанні Георгія Яворського.
Загалом обидві команди демонстрували справжній “весняний” футбол з великою кількістю технічного браку та силової боротьби. Підопічні Василя Качура краще контролювали центр поля, натомість калушани при першій-ліпшій нагоді відвантажували м’яч на одинокого Василя Лаврінка. І в одному з епізодів така тактика могла принести плоди, проте арбітр матчу Олег Музика свідомо проігнорував очевидний фол проти нападника гостей в карному майданчику.

Перший тайм завершився затяжною атакою Брошнева і прострілом Яворського, який знову ліквідував Богдан Кузів. А у гостей нарешті пройшла осмислена стрімка комбінація Пштир-Генега-Пштир, яка ледь не завершилась влучним ударом останнього.
По перерві неквапливий перебіг подій матчу розбурхав гол Романа Подоляка: новобранець ФК «Калуш» потужно виконав штрафний метрів із сорока, а голкіпер «Карпат» до цього удару виявився зовсім не готовим. Ще за хвилину Роман Пштир отримав добру нагоду для того, щоб подвоїти успіх, але не влучив в рамку воріт десь з лінії штрафного майданчика.
Прагнучи зрівняти рахунок, «Карпати» заграли значно активніше, проте реальних нагод у них майже не було. Лише на 74-й хвилині небезпечно пробив з розвороту Олег Локатир, проте м’яч ліг в сантиметрах від бічної стійки.
“Допоміг” господарям відігратись сумнівний штрафний, який призначив арбітр матчу на 79-й хвилині, і захисник «Карпат» Євгеній Петрик невідпорно пробив без шансів для голкіпера ФК «Калуш» у ближній верхній кут воріт – 1:1. А в завершальні десять хвилин жодній із команд чимось відзначитись більше не вдалось.

Результати інших матчів туру:

ФК «Битків» Битків) – ФК «Турка» (Турка) – 0:0
«Нафтовик» (Долина) «Колос Городенківщини» (Городенка) – 1:0
«Вихор» (Ямниця) «Тепловик» (Івано-Франківськ) – 1:3
«Гал-Вапно» (Галич) «Бескид» (Надвірна) – 1:0

Ще одна гра го туру «Карпати» (Коломия)«Карпати» (Болехів) перенесена в зв’язку з участю п’яти гравців Коломиї у матчах плей-офф 1/4 фіналу Чемпіонату України з футзалу (друга ліга) в складі команди «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ).

P.S. Для читачів нашого ресурсу також нагадуємо, що матеріал цієї статті може не співпадати з позицією футбольного клубу, матеріали якого тепер розміщуються на офіційному сайті ФК «Калуш».