ФК «Калуш» (Калуш) – «Пробій» (Городенка) – 1:1 (0:1)

9-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Ольшанецький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дем’янчук Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Стасинець Олег і Заліський Іван (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Пашник Василь (м. Калуш)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Гладенький Віталій (Новицький Андрій, 46), Гудак Степан, Драган Назарій, Мельник Орест, Драган Андрій (Стовбан Любомир, 58), Коско Юрій (Боднар Олег, 80), Януш Орест, Гром’як Тарас

«Пробій»: Орищук Олег, Човганюк Дмитро, Білик Ігор (К), Шевчук Василь, Тис Владислав, Михайлюк Роман (Гавриш Юрій, 83), Гультай Володимир, Барик Роман, Валовський Віталій, Бойко Роман (Бережанський Богдан, 87), Олійник Павло (Філіппов Петро, 67)

Голи: Януш Орест (89) – Бойко Роман (29)

Попередження: Гром’як Тарас (90+4) – Човганюк Дмитро (44, 62)

Вилучення: Човганюк Дмитро (62)

Городенківський «Пробій» завжди був незручним суперником для калушан. Дев’ять поразок і лише три нічиї в останніх 12-ти матчах з різницею м’ячів 8:30 (!) – яскраве тому підтвердження. І на жаль, останній зіграний поєдинок лише довів цю закономірність. А розпочалась гра активними діями підопічних Романа Драгана, які одразу ж спробували притиснути гостей до воріт. Обмін гольовими моментами відбувся після 15-ї хвилини, коли обидві команди могли забивати. Спочатку калушани після удару головою поцілили в поперечину, а городенківці у контрвипаді потужним пострілом потрясли стійку.
Раптовий рясний дощ, що розпочався згодом на стадіоні «Хімік», дещо остудив цей запал, зате з’явився гол в наші ворота, який виник, як то кажуть, нізвідки. Калуські захисники самі “привезли” собі небезпечний штрафний, Богдану Кузіву, зважаючи на мокрий газон, м’яч намертво приборкати не вдалося, і після миттєвого прострілу від лицьової на одинадцятиметрову позначку в потрібному місці опинився Роман Бойко – 0:1 на користь «Пробою».
Шоковані калушани одразу ж кинулись відіграватись, проте в них мало що виходило. До кінця першого тайму запам’ятався хіба що Назарій Драган, який двічі пробивав з вигідних позицій, але повз рамку. Й після перерви було помітно, що господарі надто поспішали забити гол, що у підсумку приводило до сумбурної гри без моментів для взяття воріт. Очевидно, давалась взнаки відсутність травмованих Головінського і Веприка, до того ж, занадто пасивно діяли Андрій Драган і Коско, які були замінені.
Невідомо, чи зміг би ФК «Калуш» врешті-решт зрівняти рахунок, якби не “допомога” від суперника. Спочатку один із найбільш досвідченіших гравців «Пробою» Дмитро Човганюк залишив свою команду в десятьох, награвши на друге попередження. А на завершальних хвилинах вже не витримали нерви у захисників і воротаря, і вони буквально подарували Оресту Янушу м’яч, який вкотив його у порожні ворота. 1:1
Вже у доданий арбітром час міг схилити шальки терезів на користь ФК «Калуш» Ярослав Олевич, котрий ледь не переправив флангову передачу в сітку воріт після помилки голкіпера гостей на виході. А перед самим фінальним свистком у карному майданчику городенківців виник доволі спірний епізод з падінням когось із калушан, проте арбітр матчу цей момент проігнорував, нагородивши Тараса Гром’яка жовтою карткою.

Зате калуські юнаки відвантажили сім сухих м’ячів своїм невмотивованим ровесникам з Городенки, які, до того ж, прибули на гру в неповному складі.

ФК «Калуш-юнаки» – «Пробій-юнаки» – 7:0 (3:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Рисей Олег (Логойда Орест, 68), Романів Артур (К) (Шийко Микола, 52), Король Андрій, Палько Андрій (Романів Володимир, 52), Устінський Іван, Кобрин Олег, Генега Роман (Коколин Михайло, 47), Куцела Юрій, Малинка Сергій (Катола Микола, 41), Тимків Михайло (Ліщинський Юрій, 41), Антонюк Олег (Минай Роман, 41)
Голи: Антонюк Олег (1), Тимків Михайло (14), Малинка Сергій (30), Коколин Михайло (55), Минай Роман (58), Кобрин Олег (68), Ліщинський Юрій (70)