Чергова нічия з не найсильнішим суперником

«Яспіль» (Ясенів Пільний) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:1 (0:1)

22 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

16 вересня 2012 – 16.00, с. Ясенів Пільний, стадіон «Парк-Арена», +15°С, 250 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Попадюк Ярослав (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Романюк Анастасія (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Будункевич Мар’ян і Карнаух Віталій (м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Козланюк Микола (м. Косів)

«Яспіль»: Рипан Олег, Матієк Петро, Українець Леонід, Сорока Ігор (Киюк Анатолій, 66), Куташ Дмитро, Шпільчак Сергій (К), Яків’як Ігор, Гринишин Андрій (Конопада Ігор, 75), Тарас Мстислав (Гавучак Іван, 43), Король Назарій, Легун Назарій (Басараб Віталій, 46)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Драган Назарій, Микуляк Ярослав, Драган Андрій, Боднар Олег, Мельник Орест, Савчин Василь, Рибатчин Андрій (Ковальчук Тарас, 78), Король Андрій (К) ( Мельник Андрій, 84), Стовбан Любомир

Попередження: Гавучак Іван (53, з пенальті) – Драган Назарій (29)

Попередження: Король Назарій (58), Матієк Петро (81) – Рибатчин Андрій (56), Король Андрій (67)

Господарям, які опинились за крок від зони вильоту, вкрай необхідно набирати очки. Тому матч проти ФК «Калуш» яспільці розпочали активно, і, поки гості призвичаювались до особливостей газону місцевої «Парк-Арени», зуміли створити два по справжньому небезпечних моменти. Спочатку Назарій Король пройшов зліва і зробив націлену передачу в центр штрафної, але там Ігор Яків’як не зумів як слід влучити по м’ячу. Згодом подачу від кутового замикав головою Дмитро Куташ – м’яч в лічених сантиметрах розминувся з боковою стійкою.
Поступово калушанам вдалось взяти під свій контроль центр поля і заволодіти ініціативою. Першим пробивав по воротах «Ясполя» Назарій Драган, але м’яч полетів у “молоко”. Та вже наступний удар шостого номера ФК «Калуш» став результативним: поблизу власного карного майданчика обрізався Леонід Українець, м’яч миттєво переадресували на Драгана і Назарій пробив Олега Рипана.
Калушани повели 1:0 і продовжили створювати моменти. Так, непоганий удар після розіграшу штрафного вийшов у Олега Боднара, а на останніх хвилинах першого тайму він розіграв коротку стінку зі Стовбаном і вже обвів у штрафній Рипана, але удар сильним не вийшов і на його шляху стали захисники. Вже у компенсований арбітром час після подачі зі штрафного в дотик пробивав Король, та голкіпер витягнув м’яча з під поперечини.
Здавалось, що в другому таймі калушани повинні дотиснути суперника, і вже на сьомій хвилині другого тайму вони отримали стовідсоткову нагоду: Андрій Король опинився сам напроти воріт після передачі Стовбана. Наш капітан пробивав в протихід Олегу Рипану, але голкіпер яспільців ногами зумів парирувати цей удар. Господарі одразу ж відповіли навальною атакою, в якій м’яч потрапив у руку комусь з калуських захисників, і після удару з пенальті рахунок на табло зрівнявся.
Після пропущеного гола гравцям ФК «Калуш» потрібен був деякий час, щоб прийти до тями. Та починаючи з 65-ї хвилини, вони знову почали створювати момент за моментом біля воріт «Ясполя». З різних позицій пробивали по воротах Стовбан, Король і Орест Мельник, але досвідчений Олег Рипан ловив усе, що летіло в рамку його воріт. Не допомогли калушанам навіть чотири (!) виходи один-на-один – везіння в цей день було не на їх стороні.
Могло в кінцівці матчу пощастити і яспільцям, коли Конопада Ігор робив навіс з лівого флангу і м’яч, перелетівши через Кузіва, зачепив поперечину. Тож знову нічия з не найсильнішим суперником, яка забрала чимало енергії і нервових клітин у тренера Юрія Маляра. Незадоволеними залишились гості також і суддівством, рівень якого не може відповідати змаганням першої ліги чемпіонату області.