“Карпати” (Коломия) – ФК “Калуш” – 1:1 (пенальті – 4:3)

«Карпати» (Коломия) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:1 (0:0, 1:1, пенальті – 4:3)

Кубок Івано-Франківської області з футболу, 1/4 фіналу

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Семанюк Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Стасинець Олег і Дідушицький Ігор (обидва – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Шуляр Едуард (м. Івано-Франківськ)

«Карпати»: Кисилиця Юрій, Блонський Олег, Подолюк Ігор, Данилюк Павло, Свірідов Микола (Гордей Андрій, 86), Ковальчук Андрій, Шибко Андрій (Попадюк Максим, 61), Гаврилюк Роман (К), Москалик Роман, Уграк Руслан, Федорович Максим

ФК «Калуш»: Кузів Богдан (Вандзіляк Андрій, 119), Олевич Ярослав (К), Новицький Андрій, Драган Назарій, Коско Юрій, Ковальчук Тарас (Микуляк Ярослав, 101), Мельник Орест, Драган Андрій, Януш Орест (Боднар Олег, 74), Лаврінок Василь, Головінський Любомир

Голи: Уграк Руслан (70, з пенальті) – Попадюк Максим (63, автогол)

Післяматчеві пенальті: Ковальчук Андрій, Уграк Руслан, Федорович Максим, Попадюк Максим – Боднар Олег, Олевич Ярослав, Мельник Орест. Не реалізовані: Данилюк Павло – Лаврінок Василь, Коско Юрій

Попередження: Уграк Руслан (45+1), Москалик Роман (96) – Олевич Ярослав (25), Мельник Орест (61)

Калушани розпочали кубковий матч тими гравцями, що грали в останньому поєдинку чемпіонату області між цими ж суперниками. А от у «Карпат», які насамперед намагались не допустити прикрих помилок недільного матчу, замість Подолюка у старовому складі на поле вийшов нападник Максим Федорович.
Перший небезпечний момент виник на 13-й хвилині, коли захисники проґавили прохід Андрія Драгана, проте гравець ФК «Калуш» не поцілив у дальній нижній кут воріт. Господарі відповіли не менш гостро. М’яч навісом був доставлений у штрафний майданчик, Федорович головою скинув на дальню стійку, проте Богдан Кузів зреагував на удар Руслана Уграка.
Загалом перший тайм у обох команд вийшов доволі обережним, лише більш-менш помітна активність відбулась в останні хвилин десять до перерви: гоострий прохід флангом і простріл створив активний Уграк – наші захисники впорались, а Лаврінок, який завершував контратаку калушан, пробив над поперечкою.
На 62-й хвилині господарі мали по-справжньому гольовий шанс, коли після верхового навісу Свірідов перекидав м’яч через Кузіва, та той ковзнув по поперечині. Гості відновили в гру, і вже в штрафному майданчику «Карпат» не розібрались між собою Кисилиця та захисники. У підсумку коломиянин Попадюк, який щойно вийшов на заміну, під напором Ореста Януша забив у власні ворота – 0:1.
Та зовсім скоро «Карпати» зрівняли рахунок, в чому їм допоміг випадок, а також головний арбітр матчу. М’яч, вкинутий з-за бокової, зрикошетив від газону, зачепивши руку когось із калуських захисників. За такі моменти у сучасному футболі пенальті вже ніхто не ставить, а Тарас Семанюк поставив, і Уграк холоднокровно розвів м’яч та Кузіва по різних кутах воріт. 1:1.
Далі гра перейшла у овертайм, хоча ще в основний час долю матчу міг вирішувати Василь Лаврінок, але не влучив у рамку воріт десь із лінії штрафного майданчика. Під завершення ігрового протистояння господарі декілька разів турбували Богдана Кузіва ударами з далекої відстані, проте голкіпер калушан діяв надійно.
Отже, все вирішилось в серії післяматчевих пенальті, які принесли «Карпатам» путівку до 1/2 фіналу обласного кубкового турніру – невдало використали свої спроби калушани Коско і Лаврінок, а одного сейву Андрія Вандзіляка для загальної перемоги виявилось замало.

Інші результати 1/4 фіналу:

«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Оскар» (Підгір’я) – 1:2
«Пробій» (Городенка) – «Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – 2:2 (пенальті – 5:3)
«Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – «Дністер» (Галич) – 1:1 (пенальті – 5:6)

Як сьогодні офіційно повідомили представники Обласної федерації футболу, «Галичина» через фінансові труднощі не приїде до Калуша на календарну гру 20-го туру. Тому наступний матч чемпіонату ФК «Калуш» зіграє в середу 2 вересня з галицьким «Дністром». Початок: юнаки – 15.00; дорослі – 17.00.