ФК «Калуш» (Калуш) – «Придністров’я» (Тлумач) – 0:0 (1:1)

20-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дем’янчук Тарас (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Заровецький Володимир і Дуранович Ярослав (всі – м. Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Липецький Петро (м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Фітковський Тарас, Олевич Ярослав, Яловий Роман, Гудак Степан, Боднар Олег (Питльований Олег, 46), Мельник Орест, Коско Юрій, Савчин Василь, Драган Андрій, Король Андрій (К) (Дейнега Богдан, 46)

«Придністров’я»: Ткаченко Олександр, Малендевич Роман, Шифир Роман (К), Гуменяк Ігор, Сікач Микола (Щербина Василь, 83), Уграк Руслан, Царук Василь, Калитка Михайло, Семенчук Роман, Рій Володимир, Фірсов Артур

Гол: Драган Андрій (51) – Уграк Руслан (75, з пенальті)

Попередження: Фітковський Тарас (23), Гудак Степан (45) – Рій Володимир (57), Фірсов Артур (90+2)

В порівнянні з матчем суперників у першому колі склад тлумацького «Придністров’я» зазнав кардинальних змін. Ще раніше команду покинули досвідчені Богдан Павлюк (МФК «Ніка-Тепловик»), Дмитро Гуменяк («Славія»), а після того, як минулого тижня подав у відставку головний тренер команди Василь Гуменяк, до «Гуцульщини» в Косів перейшли Микола Свірідов і Ігор Гавадзюк, а у ФК «Перегінське» подався Олександр Єжижанський. Натомість з тлумацького СК «Граніт» були залучені голкіпер Андрій Федюк, півзахисник Василь Щербина і нападник Володимир Рій.
Попри це, ініціативу з перших хвилин захопили саме гості, діями яких з тренерської лави особисто керував начальник районного відділу у справах молоді та спорту тлумацької райдержадміністрації Василь Двояк. ФК «Калуш» перші хвилин п’ятнадцять провів в обороні і Богдан Кузів постійно перебував у грі. З чисельних моментів у гостей запам’ятались два: коли Роман Семенчук пробивав головою після флангової подачі від Артура Фірсова, а другий виник після невдалого виносу від воріт Кузіва, і його ледь не покарав хтось з гравців «Придністров’я».
Калушани прокинулись на 16-й хвилині: Орест Мельник віддав пас на хід Драгану, який з флангу змістився в центр і, увійшовши в штрафний майданчик, прострілив вздовж лінії воріт, але занадто сильно, тож ніхто не встиг замкнути цю передачу. Після цього гра вирівнялась, темп її уповільнився і гострі моменти біля воріт обох суперників виникали вкрай рідко. Захвилюватись глядачів, які відверто занудьгували, змусив кутовий біля воріт ФК «Калуш» на останній хвилині першого тайму, який завершився невеликою панікою наших захисників.
Одразу ж по перерві тренер калушан Роман Драган кинув в бій свій основний резерв, замінивши інертних Боднара і Короля на Питльованого і молодого Дейнегу. Господарі одразу ж заграли веселіше і вже через шість хвилин відкрили рахунок. Знову відзначився голом Андрій Драган, який завершив комбінацію, розпочату на правому фланзі атаки Мельником і Гудаком, а продовжив її Богдан Дейнега. Після пропущеного м’яча ігровий малюнок гри гостей дещо втратив стрункість, а у калушан виникли ще два гострих моменти – випади Дейнега і Драгана ледь не закінчились другим взяттям воріт.
Час матчу спливав і гості, можливо, вже почали втрачати віру в порятунок, проте під час однієї з їхніх атак калушанини Орест Мельник необережно зіграв рукою у власному карному майданчику. Руслан Уграк впевнено виконав вирок – 1:1. Господарі спробували повернути статус-кво і були дуже близькими до цього, проте свій супер-шанс не використав Андрій Драган, який десь з району з 11-метрової позначки не влучив у рамку воріт. Лише трохи не пощастило Дейнезі, який майже від центра поля спробував перекинути Олександра Ткаченка.
Хоча могли господарі й програти. На останніх хвилинах Артур Фірсов цілив у дев’ятку – Кузів виручив, а після подачі від кутового він ще й зреагував на удар головою Романа Шифера під поперечину. Тепер від рятівного десятого місця калушан відділяє лише одне очко, але попереду в них важкий виїзний матч в Богородчанах.

ФК «Калуш»-юнаки після перших 45-ти хвилин несподівано поступались «Придністров’ю», який є одним з аутсайдерів юнацького заліку. Гол у власні ворота на 15-й хвилині забив калушанини Ростислав Федорин. Проте зрівняти рахунок вже на старті другого тайму зумів Олександр Бігун, а перед самим фінальним свистком точний удар Олександра Мельника приніс господарям перемогу – 2:1.

Склад юнаків ФК «Калуш»: Сидор Юрій, Іваницький Ярослав, Федоришин Василь, Романів Артур (Малинка Сергій, 71), Маліборський Валерій, Басник Володимир (Кобрин Олег, 80+1), Мельник Олександр, Заріцький Володимир (К), Бігун Олександр, Борщ Володимир, Федорин Ростислав (Коновіцький Олег, 27)