ФК «Калуш» (Калуш) – ФК «Сваричів» (Сваричів) – 1:1 (0:1)

16 тур першості області з футболу (друга ліга)

Інспектор матчу: Пилипишин Йосип (м. Рогатин)

Делегат ІФФФ: Клим Тарас (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Садловський Михайло (с. Загвіздя, Тисменецький р-н)

Асистенти: Попух Михайло, Дубінський Ігор (обидва – м. Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Русановський Роман, Олевич Ярослав, Іванів Василь, Гіфес Володимир, Боднар Олег, Мельник Орест, Мандрик Володимир, Луцан Тарас (Мельник Сергій, 72), Король Андрій (К), Салаш Андрій (Микуляк Ярослав, 65)

ФК «Сваричів»: Котовус Іван, Рибчак Михайло (К), Жолобак Роман, Локатир Святослав, Бігун Роман, Федоришин Ігор, Волощук Андрій (Жмуркевич Андрій, 66), Копистянський Микола (Фітяк Михайло, 87), Фітяк Василь, Локатир Олег, Волощук Володимир (Тренчук Роман, 87)

Голи: Король Андрій (82) – Локатир Олег (14)

Попередження: Олевич Ярослав (10), Мельник Орест (52), Король Андрій (53), Русановський Роман (57) – Бігун Роман (5), Жолобак Роман (64)

Вже перші хвилини гри показали, що розкусити сваричівський горішок господарям буде нелегко. Сваричівці чітко взаємодіяли у всіх ланках, а особливо впевнено в захисті, де діями оборонців керував досвідчений Роман Бігун. Він уміло підчищав огріхи партнерів і, як граючий тренер, вселяв впевненість в своїх підопічних. Правда перша ж атака калушан ледь не увінчалась успіхом – створюючи штучне положення поза-грою гості помилились і одразу декілька наших гравців уникли офсайду. Але вони не чекали такого подарунку від сваричівців і вигідним моментом не скористались.
Потім настала черга гостей: програв свою боротьбу в центрі поля Андрій Салаш, м’яч підхопив Ігор Федишин, і після нехитрої комбінації Олег Локатир, якого ще називають “сваричівською ракетою”, увігнав шкіряну кулю у ворота калушан. Провівши результативну атаку сваричівці закрились і віддали територіальну перевагу. Нашим гравцям доводилось докладати максимум зусиль, щоб пройти оборону ФК «Сваричів». Але монотонне розігрування м’яча і спроба пробитися через центр були на руку гостям, і вони відводили всі загрози. Та все ж нагоди для взяття воріт у калушан були: чого тільки варті моменти Андрія Салаша, Ореста Мельника і Ярослава Олевича, а підступний закручений удар Василя Іваніва голкіпер зумів перевести на кутовий. М’яч уперто, мов зачарований, оминав рамку воріт гостей. Під кінець першої 45-хвилинки за сваричівців дальнім пострілом відповів Микола Копистянський, але добре зіграв наш голкіпер Богдан Кузів.
Після перерви калушани продовжили наступ на ворота представників Рожнятівщини, і додай вони в швидкості – тим було б непереливки. Гості огризнулись, але вихід Локатира знову ліквідував наш воротар. У калушан в другому таймі запам’ятався удар Володимира Гіфеса, були ще моменти у Олега Боднара, і Ореста Мельника, та з вигідних положень м’яч летів вище воріт. Все ж господарі не втрачали надії порадувати своїх прихильників, які прийшли підтримати команду. І така мить настала: Орест Мельник закинув м’яч у штрафний майданчик, вперше помилився Роман Бігун і Андрій Король не залишив шансів Івану Котовусу. Стадіон вибухнув оваціями. Фінальний свисток застав калушан в атаці. Отже бойова нічия – 1:1.
Варто також відзначити, що вдало у воротах ФК «Калуш» дебютував вихованець дніпропетровського спортінтернату Богдан Кузів. Цей гравець, який народився в Калуші, закінчив Дніпропетровське вище училище фізичної культури. В цьому році Богдан поступив на навчання до Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу і є студентом першого курсу економічного факультету.

Перед грою дорослих у двобої зійшлися юнаки Калуша і Сваричова. Забивши по мячу в кожному з таймів, господарі святкували перемогу – 2:0.
Склад команди юнаків ФК «Калуш»: Якимук Іван, Гудак Степан, Добрянський Тарас, Пукіш Олександр (Федоришин Василь, 63), Лазаришин Володимир (Коновіцький Олег, 65), Коско Юрій, Стовбан Сергій, Баландін Олег (Піх Олександр, 78), Ястремський Артур (Заріцький Володимир, 67), Котнюх Володимир (Хемич Віталій, 79), Стефанюк Ростислав (Киф’юк Андрій, 50)
Голи: Котнюх Володимир (20, 58)